Loupež se stala v pondělí 7. září v ulici Pod Zbrojnicí. „Starší žena se po 17.15 hodin vracela ze zaměstnání. Při cestě po komunikaci tvořené betonovými panely a lemované stromy a křovinami byla napadena neznámou dívkou, která náhle vyšla z porostu,“ řekla k případu mluvčí mostecké policie Ludmila Světláková.

Pachatelka měla v ruce tyč, kterou několikrát svoji oběť udeřila do hlavy a těla. Zároveň se jí snažila sebrat kabelku.

Přestože se žena bránila, nakonec se jí loupež podařila a rychle opět zmizela v křoví. „Poškozená žena tak přišla o mobil, peněženku s penězi a osobními doklady. Vše za více než 4 tisíce korun. Při útoku utrpěla zranění, se kterými musela na ošetření do nemocnice,“ doplnila mluvčí.

Nepoznáte ji?

Podle získaného popisu bylo mladé lupičce asi 16 až 20 let. Byla asi 160 centimetrů vysoká, měla vypracovanou postavu a plnější tváře. Na sobě měla úzké černé přiléhavé kalhoty a černé tričko s krátkým rukávem. Na hlavě měla tmavomodrou kšiltovku a na očích černé úzké brýle.

„Kriminalisté nyní po neznámé dívce pátrají a žádají veřejnost o pomoc. Jakékoli informace k případu loupeže a pachatelce mohou občané oznámit kdykoli na linku 158,“ dodala Ludmila Světláková.