Mostecké školáky obtěžuje svým zvrhlým chováním 55letý muž. V posledních několika dnech se měl před dětmi svlékat a sexuálně se ukájet. Strážníci a policisté podezřelého již dvakrát zadrželi. Naposledy včera, kdy měl na děti dělat různá gesta a posunky.

Na podivné chování muže jako první upozornily tři dívky, které ho viděly poblíž mostecké 10. základní školy. Muž se měl před nimi obnažit a masturbovat.

“Dívky o události infomovaly pracovnici dohledové služby městské policie, která dává pozor na bezpečí dětí u přechodů. Ta následně zavolala strážníky, kteří podle získaného popisu podezřelého zadrželi a předali státní policii,” sdělil k případu mluvčí mostecké policie Luboš Trojna.

Při výslechu na policii se muž přiznal. “V současné době je podezřelý z trestného činu výtržnictví. Trestní stíhání ale zatím zahájeno nebylo,” uvedla mluvčí mostecké policie Ludmila Světláková.

Pobyt na policii však zvrhlíka od dalších sexuální choutek zřejmě neodradil. Školačky měl znovu obtěžovat včera odpoledne. Tentokrát na ně prý ukazoval různá gesta a posunky. Opět ho zadržela policie.

“K této události zatím nemohu nic říci. Muž je v tuto chvíli vyslýchán. Policisté teprve zjišťují, zda se dopustil nějakého trestního jednání,” komentovala aktuálně Světláková.

Pětapadesátiletý Mostečan nemá se svojí nezvládnutou sexuální touhou problémy poprvé. Strážníci se s ním setkali již před dvěma lety. Tehdy děsil děti u základní školy v Moskevské ulici. Stejně jako dnes se před školáky obnažoval.

“Městská policie tehdy v oblasti zesílila kontroly. Muže se nakonec podařilo chytit. Zadržený sám strážníkům sdělil, že nabízel školačkám, aby ho doprovodily domů a přitom jim ukazoval přirození,” doplnil Trojna.

Jiný muž se předváděl ve středu vpodvečer na vlakovém nádraží.Pohoršení a šokovaní cestují na podivné chování exhibicionisty upozornili státní policisty z oddělení hlídkové služby, kteří nemravu zadrželi a převezli na policejní obvodní oddělení k dalšímu šetření.