Ta skončila s těžkým zraněním v nemocnici. Krajské státní zastupitelství podalo v těchto dnech na Hájka obžalobu. Před soud by měl mladík předstoupit v prosinci.


Jen zázrakem neumřela


V osudný den, kdy šli manželé z nákupu, Hájek svoji ženě nadával. V agresivním chování pokračoval i doma. Žena se ho bála, schovala se před ním v pokoji a zatarasila stolkem dveře. Muž však rozbil skleněnou výplň dveří a dostal se do pokoje. Chytil manželku pod krkem za oblečení a z výšky devíti metrů ji vyhodil z okna. Žena dopadla na stříšku nad vchodem, následně se z ní skutálela na trávník před domem. Při pádu si poranila páteř a zlomila několik kostí. Pouze náhodou nepřišla o život.


Hájek tvrdí, že jeho žena skočila z okna sama. Osudný den prý na něho manželka křičela, nadávala mu a vykřikovala, že se zabije. Když uklízel nákup, slyšel třesk skla ve dveřích, běžel do pokoje a manželka stála již na parapetu okna a skočila dolů.


Zasloužilý recidivista


Podle sousedů je čtyřiadvacetiletý muž přes své mládí již zasloužilý recidivista. V rejstříku trestů má devět záznamů, z toho tři jako mladistvý. Naposledy byl odsouzen letos mosteckým soudem a podmíněně propuštěn byl o prázdninách. Jeho dvaatřicetiletá manželka je matkou pěti dětí, ale ani o jedno se osobně nestará. Oba žijí ze sociálních dávek.