"Po dívce pátráme i za pomoci vrtulníku, zatím však bez úspěchu," uvedla Pivková. Desítky policisté a městští strážníci, kteří školačku hledají, se podle ní zatím zaměřují na Klášterec a bezprostřední okolí. "Konkrétní vytipované místo, kde by dívka mohla být, nemáme, pátrá se všude," řekla mluvčí.

Dívka má asi 130 centimetrů vysokou hubenou postavu, světle hnědé dlouhé vlasy a modré oči. V době zmizení měla na sobě bílé tričko s dlouhým rukávem a motivem kočky s mašličkou v oblasti hrudníku, kostkovanou košili modročerné barvy, džínové kalhoty modré barvy a růžové kotníčkové boty. S sebou měla školní aktovku černé barvy se vzorem bílých čar. Informace o hledané mohou lidé sdělit policii na lince 158 nebo kterékoli policejní služebně.

Policisté zatím případ nespojují se čtvrtečním únosem další nezletilé dívky na Mostecku. "Na to je příliš brzo," uvedla Pivková. Policie v této souvislosti pátrá po muži středního věku, který je podezřelý z toho, že ve čtvrtek odpoledne v obci na Mostecku násilím naložil nezletilou dívku do vozidla tmavé barvy nezjištěného typu a později ji vysadil na Chomutovsku.