Putování vodníka Švertáska za zázračnou kapkou vody se jistě zalíbí každému dítěti. Představení vychází z krušnohorských pohádek a pověstí. Vodnické putování se hraje 26. ledna od 10.00 hodin v Divadle rozmanitostí.


Na Šibeníku v Mostě se rovněž v sobotu konají Sněhové radovánky. Stavění sněhuláků, hry a soutěže. V případě nedostatku sněhu, což je vzhledem k současnému počasí nejpravděpodobnější varianta, je sraz v CVČ, kde proběhne náhradní program.


V neděli 27. ledna kino kosmos Maxi promítá rodinnou, animovanou komedie Garfield 2. Garfield (Bill Murray) je tlustá nevrlá a vázaností na lasagne a vůbec jakékoliv jídlo trpící kočka vzešlá z pera Jima Davise. Vlastní svého majitele Jona Arbucklea (Breckin Meyer) a žije si celkem spokojeně doma v Americe. Od prvního dílu se již sžil s “pitomým“ psem Odiem a myslí si, že nic horšího než pondělí jej nemůže potkat. Jenže se mýlí, protože Jon jede do Británie a Garfielda vezme s sebou. Shodou okolností Garfield vypadá přesně jako královská kočka zdědivší nádherný zámek a za ni se také zamění. A umíte si představit, že jeho vláda není zrovna tradiční, ale nebezpečí osnované hraduchtivým lordem Dargisem (Billy Connolly) číhá všude kolem. Představení začíná v 15.00 hodin.


Pokud děti nebaví sedět v kině, jděte do CVČ a zahrajte si plyšákové divadlo a soutěže. Plyšáková zábava začíná v 15.30 hodin.

Miroslava Huláková