Festival Folkový Most je sice malý, ale nabízí tu nejlepší muziku svého žánru. Na pódiu v Mostě v minulosti vystoupili například Neřež, Robert Křesťan a Druhá tráva, loni Věra Martinová nebo Pavel „Žalman“ Lohonka. Tuto sobotu se objeví na letní scéně další hvězdy folku.

Kamelot (15:30 – 16:45 hodin) je známá kapela z Brna hrající od roku 1982. Zazpívá i hity Zachraňte koně či Země tvých dlaní, Čas rozchodů a další pecky.

Spirituál kvintet (17:30 – 18:30) je legendární kapela Jiřího Tichoty, která lidi baví téměř šedesát let. Určitě zahraje třeba Starý příběh, Pocestného či Batalion.

Tomáš Linka a Přímá linka (19:15 – 20:15) je skupina bývalého člena skupiny Greenhorns a Fešáci. Linka do Mostu přijede z obce

Štoky u Jihlavy, kde bude mít od 12 hodin koncert na Trampském širáku. Není divu, že jeho songy se zpívají u táborových ohňů, například Paní má se má nebo Lojza a Líza, vytvořená s Michalem Tučným.

František Nedvěd a Tiebreak (21:00 – 22:00) uzavřou mostecký festival. Na Benediktu se Nedvěd představí s celou kapelou Tiebreak. Formace se do regionu ještě vrátí, 25. srpna zahraje v Dubí.

Série koncertů je v plném proudu.
OBRAZEM: Série koncertů v Litvínově je v plném proudu