Vango

Kdy: čtvrtek 7. 11. od 10.00
Kde: Divadlo Rozmanitostí Most

Dobrodružný příběh hlavního hrdiny, chlapce Vanga, který pátrá po svých rodičích, skutečných kamarádech, nepřátelích a svém pravém místě ve světě a životě. Miluje výšky, věže a dívku Ethel, jejíž vášní jsou rychlá auta. Děj provází skutečné historické události 1. poloviny 20. století, fantastické zážitky v prostředí vzducholodí, mrakodrapů a rychlovlaků. Výpravná inscenace, která je jevištní adaptací světoznámé knihy současného francouzského autora Timothée de Fombelle (např. Tobiáš Lolness), který za svou tvorbu získal několik mezinárodních ocenění (také prestižní Andersenovu cenu). Inscenaci uvádíme v české (a pravděpodobně i světové) premiéře a vlastní dramatizaci. Představení pro celou rodinu.

Hysterikon

Kdy: čtvrtek 7. 11. od 10.00
Kde: Městské divadlo Most
Za kolik: 80 Kč

Jak vnímají svět ti, kteří právě přestali být dětmi. Na prahu dospělosti se ocitáme v supermarketu. Vybíráme si příchuť jogurtu, rozhodujeme se, jak a s kým budeme žít. A už předem nás děsí představa, že nakoupíme špatné zboží. Hru jako koláž zdánlivě náhodných situací ze supermarketu napsala současná německá dramatička se skupinou herců.

Milena má problém

Kdy: čtvrtek 7. 11. od 19.00
Kde: Městské divadlo Most
Za kolik: 150 Kč

Hravé, dravé ale i vážné a především vtipné představení. Všem ženám před svatbou, po svatbě, s dětmi i bez nich. Všem mužům (těm co doma uklízí i těm, co neuklízí)…Zkrátka všem, co se chtějí pobavit nad pravdivostí života. Jak řekl Oscar Wilde: "Život je příliš důležitý na to, abychom ho brali vážně…" Hraje Šárka Vaculíková.