Taneční studio Kamily Hlaváčikové vyučuje společenským tancům, salse, flirt dance, ale třeba i stepu.

„Velký zájem je nyní o módní zumbu,“ říká žena, která má za sebou dvě desítky let tanečních zkušeností jako tanečnice i jako lektorka. Lekce zumby spojují tradiční aerobní cvičení se základními kroky třeba salsy, merengue, cumbie, reggaetonu a dalších.

„U nás se jí mohou věnovat také děti i senioři,“ vypočítává v Mostě neobvyklou nabídku Hlaváčiková.

Mají o tancování větší zájem ženy, nebo muži? Odpověď je téměř jasná, tanečnímu pohybu fandí více ženy. „Pánové mnoho netančí. Ale ti, kteří k nám přijdou, chtějí většinou zůstat, když si to zkusí,“ tvrdí lektorka.

Ve své škole nabízí příjemné až domácí prostředí s technickým vybavením. „Kvalita, inovace a osobní přístup při výuce pro nás nejsou jen prázdným slovem, ale samozřejmostí, kterou se ruku v ruce s komornějším zázemím můžeme zaručeně řídit,“ chlubí se majitelka studia, které ve středu večer pořádalo v mosteckém divadle galavečer.

Další akcí, kterou Kamila Hlaváčiková chystá, bude ples v mosteckém divadle. Koná se v sobotu 9. dubna ve foyer od 20 hodin.

„Program zahajuje Vladimír Hron, vystoupí televizní taneční pár Jan Onder s herečkou Danou Batulkovou, kteří byli při otevírání studia, zahraje také vynikající kapela Abba Revival. Myslím, že je na co se těšit,“ láká na jeden z posledních plesů sezóny Hlaváčiková. Slibuje také tombolu a půlnoční překvapení. Vstupné je 250 korun.

Taneční studio sídlí v centru Mostu, v budově Business Centra.