„Vstupné bude dobrovolné,“ říká majitel klubu a autor myšlenky na dobročinné vystoupení Sláva Valvoda. Kapely vystoupí bez nároku na honorář. Podobná akce se v Mostě zatím nekonala. „Věřím, že vybereme slušnou částku,“ dodává. Peníze následně co nejdříve pošle na pomoc Haiti. Na karibském ostrově panuje více než dva týdny po ničivém zemětřesení stále chaos a zoufalství. Silné otřesy půdy vážně poničily hlavní město Port-au-Prince, pomoc potřebují ranění a sirotci, v zemi bude zapotřebí obnova domů a infrastruktury.

Skupinu Hardox Mostečané znají původně jako Kozlostroj. Ten vznikl v roce 2005. Pod novým názvem vystupují muzikanti po odchodu Martina Kozloka. Jejich repertoár se skládá ze starých rockových pecek.

Kapela Krevel začala zkoušet hrát už v roce 1987 a od té doby se v ní vystřídalo několik dobrých a známých muzikantů. Mezi nimi třeba Vláďa Šafránek, zakladatel Harleje a současný člen Walda Gangu.

Rockový klub V+V vznikl v roce 1995. Za dobu jeho existence tam hrály stovky kapel. Mezi hudebníky byli například V. Mišík, ETC, Garáž, –123 minut či Rowdies