Kelley na hradě
Mostecký hrad Hněvín dnes navštíví magistr Kelley. Kouzelné lektvary, historické souboje a divadelní představení, kejklíři a soutěže čekají návštěvníky od 10 do 22 hodin. V průběhu celého dne bude otevřena hvězdárna.

Jarmark na horách
Příznivce staročeských výrobků, tradičních jídel a milovníky venkovského prostředí potěší Kateřinské trhy. Ty se konají dnes od 9 hodin v Hoře Svaté Kateřiny. „Pro děti bude připraven rytířský tábor, ukázky historického šermu, střelba z luku, soutěže o ceny, skákací hrad z balíků sena,“ uvedla organizátorka trhů Denisa Krmenčíková.

Souboj siláků
Kdo dá raději přednost sportu, toho jistě potěší podívaná na svalnaté muže.
U Zimního stadionu v Mostě se dnes uskuteční Mostecký souboj titánů. Akce začíná od 13 hodin.
Soutěžící budou předvádět své výkony například v tahání kamionu pomocí popruhů, nebo převracení pneumatiky.

Sraz Porsche
V Litvínově se o víkendu sejdou majitelé sportovních aut jedné z nejslavnějších světových značek, Porsche. Na sobotu a neděli se sjedou na Loučky. Na programu bude turistická jízda po okolí i ukázková projížďka po mosteckém závodním okruhu.

Lomská pouť
Do Lomu u Mostu se v 18. června sobotu a neděli 19. června opět sjedou kolotočáři. Koná se tam totiž každoročně Lomská pouť .

Rock v Bečově
Pokud patříte k příznivcům hudby a dobrého moku, určitě si nenechte ujít již pátý ročník rockového festivalu Kustodku v Bečově. Dnes od 16 hodin se představí osm hudebních skupin a dále se mohou návštěvníci těšit na tradiční ohnivou show.

Záchranáři
Zítra se na mosteckém autodromu uskuteční Den záchranářů Ústeckého kraje. Po dobu akce se představí hasičský záchranný sbor se záchrannými obleky, návštěvníci mohou vidět simulovanou dopravní nehodu, dobové ukázky z policejní historie. Atmosféru dne zpříjemní hudební skupiny.