Odlétáš s televizí Nova na měsíc pracovně do Argentiny, můžeš prozradit blíže, co tam budeš dělat?
Jedná se o projekt Wipeout, který je obdobou soutěže Her bez hranic z 90.let s tím rozdílem, že je náš 20ti členný team z poloviny tvořený VIP osobnostmi z Čech a z druhé poloviny ze Slovenska. Celou show moderuje Libor Bouček a mezi soutěžícími je např. Ondřej Brzobohatý, David Kraus, Maroš Kramár nebo Bára Munzarová. No a co tady vlastně děláme? Kromě toho, že poznáváme Buenos Aires, jíme steaky a užíváme si krás Jižní Ameriky, budeme hlavně soutěžit o pohár proti ostatním státům. Jak reprezentujeme naši republiku, budeme mít možnost vidět od ledna na televizi Nova.

Nedávno jsi dotočila seriál Dokonalý svět , jednu z hlavních rolí hraješ v pohádce V Peřinách. Jak se holka z Mostu dostane k takové příležitosti, chtěla jsi být už odmalička herečka?
Asi jako každá malá holka jsem si přála být zpěvačkou nebo herečkou. Asi jako jednu z mála mě to drželo dodnes a jako jedné z mála se mi to i splnilo. Po maturitě a přestěhování do Prahy jsem si místo DAMU vybrala perspektivnější obor na soukromé škole a musela jsem nějak sehnat peníze na školné, a protože jsem se věnovala modelingu, nebylo pro mě těžké dostat se do dobrých castingových agentur. Po několika televizních reklamách tady i v zahraničí mě začali zvát i na role do tv seriálů a filmů, a tak jsem se vlastně dostala i ke kamerovkám na hlavní roli prvního českého 3D filmu V Peřinách. Shodou okolností mě oslovila stejná agentura, přes kterou jsem točila i proslulou reklamu na KB.

Můžeš prozradit svou roli v prvním českém 3D muzikálu, který režíroval F. A. Brabec? Jaké to bylo hrát se známými herci, nebo zpěvačkou Lucií Bílou?
Je až paradoxní, že má první hlavní role v celovečerním filmu je hned vedle takových osobností, jakými jsou např. Karel Roden, Bolek Polívka, Eliška Balzerová nebo zmiňovaná Lucie Bílá. Ve filmu jsem múzou a Dívkou Sen Jirky Mádla a dalších mužů. Zároveň jsem i Dívka „zlý“ Sen všech žárlivých manželek, protože jsem ztvárnění krasavic z titulních stran časopisů, bez problémů běžných smrtelnic a moje nejčastější rekvizita bylo zrcátko a rtěnka. A protože je film muzikál, tak mou roli nazpívala Helena Zeťová a myslím, že bude autentičnost věrohodně zachovaná.

Lidé tě nedávno zpozorovali také v televizní show Telentmania, ale pozornější diváci vědí, že už jsi účinkovala i v oné zmiňované reklamě na Komerční banku. Myslíš si, že právě tato reklama ti přinesla popularitu? Nebo nějaký jiný projekt?
Když jsem před rokem točila reklamu na spoření od komerčky, tak by mě ani ve snu nenapadlo, jakou to bude mít odezvu. Brala jsem to jako další reklamu, která mi pomůže zaplatit si školné a důvod, proč si ji lidé tak pamatují, je asi můj charakteristický hlas. Často mě lidé poznávají podle smíchu a ptají se, jak se má manžel. Do projektu Talentmanie jsem se přihlásila hned po dotočení filmu, abych se profesně posunula dál, což se zatím daří, tak uvidíme jak to bude pokračovat po návratu z Argentiny.

Nemáš obavy z popularity, co o tobě například budou psát v bulváru?
Myslím, že už jsem si, co se týče nejen bulváru, prošla tím nejhorším! Nemůže mě nic urazit, zklamat ani potěšit. Jsem absolutně imunní i díky tomu, že mám kolem sebe skvělé lidi -rodinu a přátele, se kterými se často radím o udržení své mediální pózy. Nejsem zastánce hesla: „špatná reklama, taky reklama“ a chci, aby za mě mluvila moje práce místo vymetání večírků plných pseudocelebrit.

Nyní žiješ v Praze, vrátila by ses do Mostu? Jak často do Mostu jezdíš?
Po ukončení střední školy (SSPOŠ) jsme se celá rodina přestěhovali do Prahy, takže se už do Mostu nemám za kým vracet. Většina známých včetně mojí nejlepší kamarádky z dětství už bydlí také v Praze, dokonce kousek ode mě. Občas mě právě ona vytáhne do Mostu například na ples, ale protože všichni určitě víme, jak to chodí s pomluvami v každém maloměstě, tak se tam nevracím zrovna ráda.

Máš v Mostě své oblíbené místo?
Přestože jsem tam více než rok nebyla, tak se mi často vracejí (i ve snech) místa jako koupaliště pod Resslem, Hněvín nebo Benedikt, kde jsem strávila celé své dětství. Vlastně mám na většinu zelených částí v Mostě překrásný vzpomínky a příští léto se chystám na wakeboard na Matyldu nebo se přijedu podívat na miminko mojí sestřenice.