V Maxi se ode dneška až do středy promítá americký film Transformers s českými titulky. Ve vesmíru kolem nás zuří válka dvou vyspělých mimozemských civilizaci, „hodných“ Autobotů a „zlých“ Deceptikonů. Když tito vyspělí mechanoidi objeví na Zemi zdroj energie, jehož ovládnutí může přinést konečné vítězství, promění se naše planeta v peklo. Trikový megafilm v produkci Stevena Spielberga režíroval Michael Bay. Ve velkém kině se promítá vždy od 17.30 a 20.00 hodin. Trhák Transformers má také dnes v 15.00 hodin předpremiéru v mostecké knihovně.
V kině Midi bude dnes po prázdninách opět Filmklub. Na programu bude španělský snímek Princezny. Drama dvou žen, dvou prostitutek, dvou princezen. Přes jisté rozdíly obě kráčí po stejném vratkém laně. Režie Fernando León de Aranoa (Pondělky na slunci). Od zítřka do neděle pak v Midi poběží americký film Hostel 2. Volné pokračovaní děsivého hororu režiséra Eliho Rotha, který se opět točil u nás. V Midi se pak od pondělí do středy bude hrát francouzský titul Edith Piaf. Narodila se na chodníku, vyrůstala v nevěstinci, vydělávala si pouličním zpěvem. Přesto se z ní stala hvězda první velikosti. Snímek natočil v Praze Olivier Dahan (Purpurové řeky 2), v hlavní roli exceluje skvělá Marion Cotillard (Taxi, Dobrý ročník). V Midi se promítá každý den od 19 hodin.
V kině Maxi pokračují pravidelné nedělní pohádky, vždy od 15 hodin. Tentokrát bude na programu animovaný film pro celou rodinu Příběh žraloka. V hlavních podmořských rolích se představí upovídaná malá rybka Oscar, ze které se stane následkem velké lži hrdina a velký bílý žralok Lenny, který má velký osobní problém - je totiž vegetarián.