Festival mladých divadel pro mladé diváky nejen věkem odstartoval již v úterý. Program je bohatý a potrvá až do soboty 14. dubna. Zájemci mohou vidět to nejlepší a nejzajímavější ze současné mladé divadelní scény.

Lidé mají z čeho vybírat, v programu nechybí dramata, komedie, grotesky, improvizace taneční, činoherní i koncertní, ale i díla básnického klasika, fantasy horor, site specifik, loutky pro děti i dospělé, filmové adaptace a mnoho dalšího. Celkem letošní program nabízí dvacítku titulů. Festival Young for Young hostí Městské divadlo Most již podruhé, konal se i nultý ročník.

„Prostřednictvím akce chceme rozšířit a zpestřit nabídku našim divákům i přivést do divadla mladé lidi,“ řekla Ivana Bonaventurová, ředitelka Young for Young.

Letos budou nejlepší inscenaci volit porotci studenti. A diváci mohou hodnotit pomocí slosovatelných hlasovacích lístků.

Výherce ankety získá mládežnické předplatné pro dvě osoby a divadelní víno. Podrobný program mohou zájemci nalézt na webových stránkách městského divadla.