Akce je určená všem, kteří mají rádi neotřelou a originální poezii, ať už autorskou, nebo převzatou. Všichni, kdo se neberou příliš vážně jsou vítáni. Neexistuje žádná cenzura, ale ani přehnaná ambice. Jediná nepovinná nevinná povinnost účastníka Trioly je zaplatit za sebe vstupné a složit báseň na téma prsa (přeci jen jsme na Triole…), více se dozvíte na místě.

Ani letos nebude chybět živá kapela, tentokrát uslyšíte nejlepší bluesmeni ve střední Evropě – Vláďa Vorlík Orlowski a Hanka Dundrová!

Odvážná poezie pro ještě odvážnější básníky z ulice začíná v 19.00 hodin. Nebude chybět ani bazar zbytečností. Vstupné je 40 Kč.

Docela velké divadlo zve také na sobotní činoherní pohádku pro děti Čert a Káča. Příběh o hubaté Káče, která se nelekla ani celého pekla představí v režii Jurije Galina herci Docela velkého divadla. Těšit se můžete na zpěv i tanec, pohádka začíná od 15.00 hodin, vstupné je 70 korun.

Ani Městské divadlo v Mostě nezahálí. Na sobotní den jsou pro vás připraveny dvě představení. V 10.00 a 15.00 hodin se můžete těšit na pohádku Klauní rodinka, které zahraje Divadlo rozmanitostí.

Od 19.00 hodin uvidíte v Městském divadle francouzskou konverzační komedii Půldruhé hodiny zpoždění.

Příběh vypráví o stárnoucím manželském páru a trefně popisuje hořko - sladkou zkušenost mnohaletého manželství. Na komorní scéně se pod režijním vedením Leony Primové představí Hana Seidlová a Stanislav Oubram.

Hra je benefičním představením dlouholetého člena činohry Městského divadla v Mostě Stanislava Oubrama uvedeným u příležitosti jeho významného životního jubilea 70. narozenin.

Vstupné na reprízu je 140 korun, lze uplatnit také slevu Fun Club Ticket 10.