více >>

Koncert Bohuš Matuš + Pavlína Senič + Radek Turčáni

Akce již skončila

Hvězdný koncert v mosteckém kostele Nanebevzetí Panny Marie. Vstupné: 500 Kč a 300 Kč v předprodeji, 550 Kč a 350 Kč na místě. Vstupné na stání 250 Kč.

Bohuš Matuš studoval po základní škole v Liptovském Mikuláši vojenskou školu, a po té se vyučil kominíkem. V roce 1996 studoval konzervatoř v Brně a později navštěvoval Pražskou konzervatoř. Účinkoval v muzikálech Drácula, Pomáda, Noc na Karlštejně, Limonadový Joe, Johanka z Arku, Monte Cristo, Angelika a Producenti. Nazpíval písně "Já budu chodit po špičkách" a "Stín katedrál" na soundtrack k filmu Rebelové. Vychází mu jeho první zlatá deska nazvaná "Bohuš Matuš", Brany Kouzel, Nestihl jsem říct a v roce 2008 Smíření.

Pavlína Senič je operní pěvkyně, která již několik let působí ve Státní opeře Praha a v Divadle J. K.Tyla v Plzni. Je absolventkou Hudební akademie múzických umění v Praze. V roce 2007 přijala čestnou funkci patronky Nadačního fondu Kopretina se sídlem ve Vřesovicích u Kyjova, starajícím se o děti a mládež s vrozenými kombinovanými vadami. Jako členka dozorčí rady fondu každoročně zajišťuje svojí benefiční činností nemalé finanční prostředky.

14. 10.  (16:00–19:00)
Kostelní 289, Starý Most, Most
SDÍLEJ:

AKCE V OKOLÍ