více >>

Divadlo: Matěj a zoubková víla

Akce již skončila

Sváťovo dividlo je mezi dětmi i jejich dospělým doprovodem velice populární. Vždy je na co se těšit. V neděli 11. listopadu 2018 přiveze pohádkový Sváťa do Citadely pohádku, která není všeobecně známá, ale o to víc čekejme překvapení, co pro nás Matěj a zoubková víla, chystají.

Pohádka tentokrát děti nejen pobaví, ale i poučí. Veselé představení plné zábavných scének se dětem bude určitě líbit. Děti se dozvědí, že příliš sladkostí a málo ovoce a zeleniny škodí nejen jejich zoubkům, ale i jejich zdraví. Uslyší také písničku „Čistěte si zoubky“ a Zoubková víla jim v péči se zoubky určitě dobře poradí. Mezi loutkami, které oblíbený Sváťa přiveze, nebude chybět ani Kašpárek a také hezké písničky a hádanky.

Začátek v 16.00 hod. na Malé scéně, Vstupné 70 Kč. Délka pohádky: cca 50 minut. Představení je určeno pro děti od 3 do 12 let.
Vstupenky si můžete zakoupit v pokladně Citadely v její otevírací době s možností rezervace online na webových stránkách www.citadela- litvinov.cz nebo telefonicky na čísle 476 111 487.
Každý divák bez rozdílu věku musí mít vlastní vstupenku.

11. 11.  (16:00–17:00)
Podkrušnohorská 1720, Litvínov, Most
SDÍLEJ:

AKCE V OKOLÍ