Totální nasazení + Vision Days
Kdy: pátek 8. 11. od 21.00
Kde: Rokáč Vinohrady Most
Koncert. Kluboffky Tour 2019. Totální nasazení, které v příštím roce oslaví třicet let na česko-slovenské hudební scéně vyráží na druhou část svého turné k aktuálnímu albu Kazoo or die! (CD/LP). Po úspěšném jarním turné po kulturních domech zavítá kapela tento podzim do komornějších prostor česko, moravsko, slezsko, slovenských klubů. Na Kluboffky Tour 2019 si Totáči pozvali jako hlavního hosta kapelu Vision Days. Na většině koncertů se též na vybraných místech budou střídat žánrově a personálně spříznění slánští Deratizéři vs. Dilemma in Cinema.

Bajaja
Kdy: pátek 8. 11. od 10.00
Kde: Divadlo Rozmanitostí Most
Za kolik: 50 Kč
Hledá se hrdina, značka: spěchá! Také vám někdy přijde, že máte doma místo dětí draky? Víte, jak se poznali vaši rodiče? Co se stane, když král přislíbí své tři dcery třem drakům? Proč Bajaja odjíždí do světa? A proč po boji vždy utíká? Rytířská pohádka, která vypráví o skryté lásce a neskrývané udatnosti, o nutnosti a schopnosti se správně rozhodovat, o poslušnosti, o vzbouření, o prostém lidu i královské rodině.

Faulovaný útočník
Kdy: pátek 8. 11. od 10.00
Kde: Aréna 2018 MD Most
Za kolik: 170 Kč Juller je úspěšný a slavný fotbalista.
Juller je Němec. Juller je ale také Žid. Hravá inscenace nejen pro mládež o slávě i nejtěžších chvílích člověka. 

Cikánský boxer
Kdy: pátek 8. 11. od 19.00
Kde: Aréna 2018 MD Most
Za kolik: 150 Kč
Monodrama o bývalém boxerovi, jemuž se vzpomínka dere do srdce, to se zmenšuje a snaží uniknout. Ale takové srdce se nemůže zmenšovat do nekonečna… Příběh o přátelství, které bylo v Třetí říši zakázané.

Peter Nagy a Indigo
Kdy: pátek 8. 11. od 20.00
Kde: Music arena Nový Obzor
Za kolik: 390 Kč
Speciální koncert k letošnímu kulatému jubileu Petera Nagye spolu se skupinou Indigo. Jedinečná možnost zažít v Mostě „festivalovou“ atmosféru koncertu. U nás můžete na tomto mega koncertu nejen sedět, ale hlavně tančit, zpívat a být v kontaktu s vystupujícími. Na koncertě samozřejmě zazní i megahity jako „Aj tak sme frajeri“, „So mnou nikdy nezostárneš“, „Sme svoji“, „Poďme sa zachrániť“, „Psi sa bránia útokom“, „Kristínka iba spí“ a mnohé další!

Martin Rufer Quartet
Kdy: sobota 9. 11. od 21.00
Kde: Rokáč Vinohrady Most
Koncert. MRQ je instrumentální těleso, které založil mladý klavírista. Martin Rufer. Quartet se zaměřuje na jazzovou improvizaci, prokládá ji však staršími i novějšími žánrovými standardy. Pánové se ovšem nebojí potykat si s latinou nebo funky. Můžete se tedy těšit na jedinečný hudební zážitek. Martin Rufer (Ondřej Ruml, BB Zdenka Tölga) – piano, Jirka Vodrážka (North BB, BB Zdenka Tölga) – kytara, Daniel Bleha – saxofon, Marek Cicko (Šofar) – bicí. Jazz - latin - easy funk.

Technohraní 2019
Kdy: sobota 9. 11., od 12.00 do 17.00
Kde: Středisko volného času Most
Již 4. ročník zábavného odpoledne s vědou a technikou, pro děti a rodiče.

O princezně na hrášku
Kdy: sobota 9. 11. od 10.00
Kde: Divadlo Rozmanitostí Most
Hudební pohádka pro malé i velké diváky plná napětí, nadhledu i vtipu. Jak se pozná opravdová princezna? Nemůže v noci usnout kvůli jedinému malému hrášku, který cití i přes deset prachových peřin. A jak se pozná správný princ? Nenechá se zviklat svým okolím a věří, že právě jeho princezna je pro něj ta pravá.

Workshop základy filmové tvorby aneb Jak se točí divadlo!
Kdy: sobota 9. 11. od 10.00
Kde: zkušebna MD Most
Za kolik: 100 Kč, studenti 50 Kč
Workshop vede zkušený režisér, kameraman a pedagog filmové akademie při ZUŠ F. L. Gassmanna v Mostě Martin Studecký. Vhodné od 12 let. Kapacita míst je omezena.

Ucpanej systém
Kdy: sobota 9. 11. od 19.00
Kde: zkušebna MD Most
Za kolik: 590 a 610 Kč
Proč Bůh sedí na střídačce? Podle povídek z knihy a scénáře k filmu Irvina Welshe Acid House. Inscenace Dejvického divadla Ucpanej systém vznikla na základě díla známého skotského spisovatele Irvina Welshe Acid House. V anotaci k českému vydání knihy v roce 2008 se píše:..Jedná se o Welshovu druhou knihou, plnou "obrázků ze společenského života spodiny", v níž autor nezůstává nic dlužen své pověsti; jeho texty opět zkoumají temná zákoutí světa i duše… Vypravěčem je zástupce edinburské ulice, jehož mluva je děsivá, plná vulgarismů, siláckých výroků, slangových obratů, zkomolenin a patvarů, ale rozhodně není fádní a nudná. To proto, že je v ní obsažen humor, sice hodně černý, cynický a brutální, ale jak jinak pravdivě popsat skutečný život, který se taky s nikým nepáře? A pak pravidlo, že žádná povídka neskončí happy endem a že ještě nikdy nebylo tak hrozně, aby nemohlo být ještě hůř. Hrají: I. Trojan, V. Neužil, M. Krobot, M. Myšička / P. Šimčík, M. Pechlát, J. Plesl, H. Čermák, M. Hádek, P. Vršek, J. Holcová, K. Melíšková, L. Krobotová.

Kýble aneb 6 ran do kyblíku a host Lešek Semelka
Kdy: pátek 8. 11., od 21.00
Kde: Citadela Litvínov
Za kolik: předprodej 190 Kč, na místě 250 Kč
Legendární disko Bohumila Drexlera „SSM 27“ z ´80 a ´90 let „KÝBLE“ aneb 6 ran do kyblíku s hostem večera Leškem Semelkou. Nebude chybět soutěž výhradně pro dámy s moderátorem Jaromírem Truhlářem a taneční vystoupení.

DNB Birthday Party
Kdy: pátek 8. 11., od 21.00
Kde: Klub Ponorka Litvínov
Koncert. Crank, Nightrofix.

Kouzelná školka – Michal na hraní
Kdy: sobota 9. 11., od 15.00
Kde: Citadela Litvínov
Za kolik: 195, 175 Kč
O tom, jak si hrát s Michalem podle návodu. Michal umí běhat, umí stát, umí mluvit i tancovat. Kouzelný Michal je první hračkou na světě, která si může vybrat, kdo si s ní bude hrát!…

Svatomartinské hody s prodejní ochutnávkou vín
Kdy: sobota 9. 11., od 18.00
Kde: Citadela Litvínov
Za kolik: vstupné s menu 490 Kč, bez menu 90 Kč
Svatomartinské hody se pořádají u příležitosti svátku svatého Martina, který tradičně symbolizuje ukončení podzimních měsíců a doby zrání vína a oznamuje příchod zimy. Pro návštěvníky bude kromě menu připravena nabídka cca 15 druhů Svatomartinských a mladých vín. Nebudou chybět ani přednášky o vínu a další doprovodný program včetně živé muziky.

Tři zlaté vlasy děda Vševěda
Kdy: sobota 9. 11., od 16.00
Kde: Docela velké divadlo Litvínov
Za kolik: 80 Kč
Námět klasické pohádky podle předlohy Stanislava Oubrama volně upravila a připravila Jaroslava Leufenová. Příběh o dobru, lásce a touze vyhrát nad zlem. Hraje: Činohra Skaláček Tisá.

Stará Škola ‚Jinak‘ & Timur A Jeho Partaj
Kdy: sobota 9. 11., od 21.00
Kde: Klub Ponorka Litvínov
Koncert. Stará škola Jinak hard rock (Ústí nad Labem), Timur a jeho partaj bigbít (Litvínov).

Koncert k 30. Výročí sametové revoluce
Kdy: neděle 10. 11., od 16.00
Kde: Kostel sv. Michaela archanděla Litvínov
Na koncertě vystoupí Lubomír Brabec (kytara) a Vilém Veverka (hoboj).

Svatomartinský večer
Kdy: neděle 10. 11., od 16.00
Kde: Benedikt Most
Za kolik: menu 950 Kč
Pětichodové degustační menu