Most

Trilobit - Rock, Bulldog a kytarový Mág Luboš Holub
Kdy: pátek 6. března od 21 hodin
Kde: hudební klub Rokáč Vinohrady v Mostě
Chcete zažít, jaké to je, když vás v Berouně někdo pošle do Prdele? Rockový klud Prdel je totiž domovskou scénou rock-metalové party Bulldog, která v pátek zahraje v mosteckém Rokáči Vinohrady. Bulldog je berounská kapela, která už 4 roky koncertuje po vlastech českých. Najeto má už skoro stovku živých koncertů a ted vydává svoje druhé CD - Cítíte se nevesele?… Vymezuje se jen a jen vlastní tvorbou s českými texty. Hraje v klasické sestavě – bicí, dvě kytary, baskytara a zpěv. Svojí základnu má v rockovém klubu Prdel Beroun, kde zkouší, nahrává i koncertuje.

 

Kocour v botách
Kdy: sobota 7. března od 10 hodin
Kde: Divadlo rozmanitostí
Za kolik: 90 Kč
Náš Kocour se umí do života obout. Na problémy si došlápne. Umí to pořádně nakopnout. Taky vás rozčilují Honzové, co nevědí kudy kam? Staňte se kocoury vašeho vlastního příběhu. Pohádka o kocourovi, který se jmenuje Terezka a kde o osudech hrdinů můžete rozhodnout i vy, vás čeká u nás v divadle. Představení, po kterém koupíte svým domácím mazlíčkům obuv! Koťata, těšte se. 

 

Sluha dvou pánů
Kdy: sobota 7. března od 19 hodin
Kde: Městské divadlo v Mostě
Za kolik: 170 a 190 Kč
Hra o deseti obrazech v duchu komeide dell´arte je postavena  na bláznivě komických situacích a peripetiích, jejichž hybatelem je drzý intrikán a mazaný sluha Truffaldino. Postava Truffaldina je příčinou toho, že hra Sluha dvou pánů patří k nejoblíbenějším Goldoniho dramatickým dílům.

 

Litvínov

Men4Queen – Cesta kolem světa
Kdy: pátek 6. března od 19 hodin
Kde: hudební klub Attic v Litvínově
Za kolik: 300 Kč
Sníš ráda o něčem zakázaném? Nebo o někom, kdo tě dostane na kolena? Nemusíš je  snít, můžeš to prožít s show Men4Queen. Hlavně účastnice čekají dobrodružství, která jinde nezažují. Uvidí Řím s gladiátory, kouzelnou Paříž nebo gentlemany v Londýně, ale i boxery, hasiče nebo dělníky v New Yorku a motorkáře na Route 66.
 

Madnesstour 2020: Loco Loco & Černá
Kdy: pátek 6. března od 21 hodin
Kde: hudební klub Ponorka v Litvínově
Loco Loco z Prahy hraje ragga rock hop screamo a kapela Černá zase produkujemelodický metal – rock.

 

Krkonošské pohádky
Kdy: sobota 7. března od 16 hodin
Kde: Docela velké divadlo v Litvínově
Za kolik: 80 Kč
Divadelní zpracování legendárního hraného večerníčku. Trautenberk má své panství hned vedle Krakonošova. A to se ví, malý pán a velký pán, to nikdy nedělá dobrotu. Hra obsahuje šestici příběhů. Uvádí Divadlo pohádek Praha.