Seven + Middledark
Kdy: pátek 25. 10. od 20.10
Kde: Rokáč Vinohrady Most
Koncert. Seven (České Budějovice) zahrají ve složení Honza Kirk Běhunek - kytara / lead guitar, Jirka Kombi Komberec - zpěv / singer, David Vrba - bicí / drums, Vojta Zícha - baskytara / bass, Honza Bárta – technik, Zdeněk Kuboušek – technik. MIDDLEDARK je čtyřčlenná smečka z Plzně produkující svižný „thrash s lidskou tváří“ a výraznou esencí power a heavy metalu. Kromě rychlosti a agrese ve tvorbě najdete také vydatnou porci melodií a změny temp i rytmů. Na kontě mají čerstvě vydané EP „Dreams in the Haunted House“, jehož skladby tvoří základ nadupaného a energického koncertního setu. Zahraje v sestavě Tomáš Javorský – lead guitar, vocals, Jakub "Fredor" Velinov – drums, Jirka „Sid“ Seidl – bass, Roman Štěpnička – rhythm guitar.

Ben Cristovao
Kdy: pátek 25. 10. od 19.00
Kde: Citadela Litvínov
Za kolik: 490 Kč
Ben Cristovao je jedním z nejvýraznějších tuzemských mainstreamových umělců. Za produkcí jeho skladeb stojí kanadský producent Osama Verse-Atile z The Glowsticks. Benovy klipy mají průměrnou sledovanost na YouTube v milionech, mezi nejúspěšnější se řadí za minulý rok 2018 klipy Padam, Nejlepší nebo Naha. Kromě úspěšné hudební kariéry se Ben věnuje několik let vrcholově brazilskému jiu jitsu. Aktuálně je Mistrem Asie pro rok 2018.

Už jsme doma
Kdy: pátek 25. 10. od 21.00
Kde: Klub Ponorka Litvínov
Koncert. FPB – Čtvrtá cenová skupina (punk rock / CZ).

The Most Metal Show
Kdy: sobota 26. 10. od 19.00
Kde: Rokáč Vinohrady Most
Za kolik: 100 Kč
Koncert. Tradiční metalový nářez v podání Old, Sixth Dimension, Sectesy, Bloodcreek.

Robin Mood & Trocha klidu
Kdy: sobota 26. 10. od 20.00
Kde: Music arena Nový Obzor
Za kolik: předprodej 100 Kč
Koncert. Dvě mladé a skvělé pop – rockové kapely spolu na jedné stage při téměř čtyř hodinové show.

Kráska a zvíře
Kdy: sobota 26. 10. od 18.00
Kde: Velká scéna Městského divadla Most
Za kolik: 180 a 200 Kč
Na motivy klasické pohádky Jeanne- Marie Leprince de Beaumont napsali Vlastimil Novák a George Agathonikiadis. Romantická a tajemná pohádka s písněmi. Inscenace pro celou rodinu.

Šípková Růženka
Kdy: sobota 26. 10. od 10.00
Kde: Divadlo Rozmanitostí Most
Za kolik: 90 Kč
Nové zpracování klasické pohádky o šťastném zlomení jednoho letitého prokletí. Pohádka o lásce, tajemství, spícím království, zlé víle a její nevyhnutelné věštbě, ale i o krásné princezně a statečném zachránci. Výpravná loutková inscenace s autorskou hudbou pro všechny, kteří mají rádi silný pohádkový příběh a jeho bohatou symboliku.

Pohádky pro uplakánka
Kdy: sobota 26. 10. od 16.00
Kde: Docela velké divadlo Litvínov
Za kolik: 80 Kč
Tatínek s kočárkem, herec a muzikant by si rádi povídali, ale mimino v kočárku řve jako když ho na nože bere. Nic nepomáhá, a tak to ti tři mladí muži zkusí s pohádkou. V kočárku jsou totiž hračky, herec má spoustu nápadů a muzikant umí zahrát pěkné písničky. Napsala J. Galinová. Hudba a texty písní Jan Turek, výprava Ivana Líbalová. V režii Jurije Galina hrají: Petr Kozák, Petr Erlitz, Michal Žižka a ze zvukového záznamu Lenka Lavičková.

Atmo music
Kdy: sobota 26. 10. od 21.00
Kde: Klub Ponorka Litvínov
Koncert. ATMO music (rap-pop / Liberec).

Taneční zábava
Kdy: neděle 27. 10. od 16.00
Kde: Citadela Litvínov
Za kolik: 50Kč
Taneční zábava na společenském sále. K tanci a poslechu zahrají manželé Hvozdovi.

B-Day party
Kdy: neděle 27. 10. od 21.00
Kde: Klub Ponorka Litvínov
Koncert.