Faulovaný útočník
Kdy: pátek 18. 10. od 19.30
Kde: Městského divadla Most
Premiéra. Juller je úspěšný a slavný fotbalista. Juller je Němec. Juller je ale také Žid. Hravá inscenace nejen pro mládež o slávě i nejtěžších chvílích člověka.

DESmod
Kdy: pátek 18. 10. od 19.00
Kde: Music arena Nový Obzor
Za kolik: předprodej 1. vlna 290+ poplatek (právě v prodeji); 2. vlna 350+ poplatek; 3. vlna 500+ poplatek
Koncert. Kapela DESmod přijede do Obzoru, kde zahraje všechny své hity včetně těch z posledního alba s názvem Molekuly zvuku. Sedminásobný slovenský Slávik.

Parolet
Kdy: pátek 18. 10. od 21.00
Kde: Rokáč Vinohrady Most
Koncert. Seskupení několika vynikajících hudebniků, performerů, pohodových lidí a jednoho skůtristy… Skupina vznikla v roce 1985 jako reakce na tehdejší vlnu zákazů,která postihla kapely typu Jasná Páka apod. Právě hudba Jasné Páky imponovala všem členům Paroletu a rozhodli se hrát jejich pecky na akcích plzeňských VŠ. Původní název zněl Nakloněná rovina - ovšem zřizovací orgány tento název nepovolily a tak vznikl Parolet záměnou 1 písmene z hitu Jasné Páky. Kapela je složena z lékařů - 4 zubaři + 2 internisté.

World Roxette tribute band
Kdy: sobota 19. 10. od 21.00
Kde: Music arena Nový Obzor
Za kolik: předprodej 120 Kč
Koncert. Dokonalá podoba, skvělá interpretace a koncert s celou kapelou. Zažijete atmosféru jako na koncertu skutečných Roxette! Nejúspěšnější Roxette Tribute Band v Evropě, což ocenil i Per Gessle (ROXETTE). Vystoupení je plné známých hitů, jako Dangerous, Sleeping In My Car, Listen To You Heart, It Must Have Been Love, Joyride, How Do You Do…

Pohádka na předpis
Kdy: sobota 19. 10. od 10.00
Kde: Divadlo Rozmanitostí Most
Za kolik: 90 Kč
Autorská pohádka Divadla rozmanitostí o tom, co všechno se dá zažít při návštěvě u pana Doktora. V naší kouzelné divadelní ordinaci se předepisují především pohádky, které mají léčivé účinky.

Top Ten Of Led Zeppelin!
Kdy: sobota 19. 10. od 20.00
Kde: Rokáč Vinohrady Most
Koncert. Led Zeppelin vás prostě baví. Mladen Broum Djelmo – Zpěv, Vladislav Čížek – Kytara, Kateřina Čížková – Klávesy, Jiří Kejšar – Basa, Dan Hubáček – bicí. Po koncertu se těšte na svatební afterparty Rudy Šlemera a Jitky Holkové. Novomanželům a svatebním hostům zahraje Extaze.

Akvarijní trhy
Kdy: sobota 19. 10. od 9.00 do 12.00
Kde: Středisko volného času Most
Za kolik: vstupné 20 Kč, děti do 15-ti let zdarma
Oblíbená a hojně navštěvovaná akce nejen pro děti.

Móda a hvězdy
Kdy: neděle 20. 10. od 18.00
Kde: Velká scéna Městského divadla Most
Za kolik: 250 Kč
Charitativní módní přehlídka pro děti z Klokánku v Teplicích, DD Vysoká Pec a pro Nadační fond Veroniky Kašákové. Účinkují: David Gránský, Karel Kašák, Veronika Kašáková a další přední české modelky a modelové.

Stará sešlost
Kdy: neděle 20. 10. od 15.30 do 18.30
Kde: Benedikt Most
Za kolik: zdarma
Oblíbené country čaje nejen pro seniory.

Tančírna
Kdy: pátek 18. 10. od 19.00
Kde: Citadela Litvínov
Za kolik: 120 Kč
Taneční večery pro veřejnost. Tančírna je přístupná všem, kteří si chtějí užít v klidu a pohodě standardní a latinsko-americké tance v příjemném prostředí Společenského sálu v Citadele. Večery vás bude provázet taneční mistr Stanislav Uxa.

DPK
Kdy: pátek 18. 10. od 21.00
Kde: Klub Ponorka Litvínov
Koncert. DPK (death-grind / Litvínov) a další.

Kocour v botách
Kdy: sobota 19. 10. od 16.00
Kde: Docela velké divadlo Litvínov
Za kolik: 80 Kč
Pohádkový písničkál na motivy bratří Grimmů napsala Jana Galinová, hudba a texty písní Jan Turek. Scéna Jurij Galin a Macarena Barra, kostýmy Tomáš Kypta, masky Macarena Barra, choreografie Lenka Lavičková. V režii Jurije Galina hrají, zpívají a tančí Michal Žižka, Robert Stodůlka, Markéta Turková, Lenka Lavičková, Petr Erlitz, Petr Kozák, Jana Galinová a další.

Reggae a Dub party
Kdy: sobota 19. 10. od 21.00
Kde: Klub Ponorka Litvínov
Hudební pořad. One Foot Skanking. Hundread a další.

Jana Benešová