Mostík
Kdy: pátek 17. července od 17 hodin
Kde: areál Benedikt v Mostě
Proč přijít: Program a soutěžení pro celou rodinu. Zahrát přijede kapela Rádiovky. Po skončení možnost opéct si na ohni vlastní vuřty. Akci pořádá koordinační skupina komunitního plánu města Mostu – Rodina, děti, mládež za podpory komise prorodinných aktivit a sociálních služeb města Mostu.

Sortiment v Pivnici U Mnichů
Kdy: pátek 17. července od 21 hodin
Kde: Pivnice U Mnichů v Mostě
Proč přijít: Tradiční páteční posezení v pivnici s živou hudbou. Tu obstará formace Sortiment, která hraje nejen hity současnosti, ale vystupuje i jako Michal David revival.

Óčko City Outdoor Klíny
Kdy: pátek 17. – neděle 19. července od 10 do 19 hodin
Kde: Sport areál Klíny
Proč přijít: Přijďte navštívit stanové městečko, kde se můžete těšit na DJ u kterého zrelaxujete v naší chilli zóně a vaše děti se zatím zabaví na skákacím hradu nebo si mohou zasoutěžit o produkty našich partnerů. Soutěžit se bude například o tablet.

Kino na sjezdovce
Kdy: sobota 18. července po setmění
Kde: sjezdovka v Meziboří
Proč přijít: Neobvyklé místo pro filmové představení zvolili v Meziboří. V sobotu 18. července se tam bude promítat na sjezdovce. Začíná se po setmění, vstup je zdarma a na programu komedie Ženy v běhu.

FK Baník Most – Souš – FO Ostrov nad Ohří
Kdy: sobota 18. července od 10.30 hodin
Kde: hřiště v Čepirohách
Proč přijít: První přípravné utkání nově vzniklého fotbalového klubu FK Baník Most – Souš na novou sezonu divizní skupiny B. Hrát se bude kvůli rekonstrukci Fotbalového stadionu Josefa Masopusta v Mostě a soušského hřiště na hřišti v Čepirohách.

Rockfest Litvínov
Kdy: sobota 18. července od 17 hodin
Kde: amfiteátr Loučky v Litvínově
Za kolik: 490 Kč
Proč přijít: Druhý ročník rockového festivalu. Nenechte si ujít největší Litvínovský festival na úžasném exkluzivním místě se spoustou dobré muziky, jídla, pití a věříme, že v té nejlepší náladě a jedinečné atmosféře! Začátek akce je v 17 hodin. Line up: 16.00 otevřeno, 17.00 Rocksana, 18.00 Hanz's F., 19.30 Alkehol a 21.30 Harlej.

Krušnohorské sochařské sympozium Lesná
Kdy: neděle 19. – sobota 25. července
Kde: horský areál Lesná
Proč přijít: Tradiční akce, při níž je možné sledovat při práci řezbářské mistry. Letošními tématy jsou: Venkovní šachy v Lesné 2020 – 2023, Postavy Krušných hor a Zvěrokruh: znamení Střelce. Každý rok vznikne 8 šachových figur, některé budou mít rozměr až 1 metru. Venkovní šachovnice pak bude návštěvníkům sloužit k zábavě. Projekty se plánují ukončit v roce 2023. Sympozia se zúčastní Milan Bezaniuk, Pavel Vítek, Slávek Jiran, David Fiala a Josef Šporgy.

Divokej Bill – Pov!ražení 2020
Kdy: neděle 19. července od 18 hodin
Kde: amfiteátr Loučky v Litvínově
Za kolik: 490
Proč přijít: Nová tour populární kapely Divokej Bill s názvem Pov!ražení 2020. Stejně jako většina oblíbených domácích interpretů i Divokej Bill si naplánoval nabitou letní festivalovou sezonu. S omezením akcí je však většina z nich zrušena. Ale jaké by to bylo léto pro fanoušky a kapely bez možnosti společných koncertních zážitků? A tak si Billové naplánovali sérii menších koncertů s limitovanou kapacitou pro radost svou, ale především fanoušků živé hudby a open airů. Nenechte si ujít jednu z mála příležitostí, kdy letos můžete zažít velké interprety v blízké atmosféře, v příjemném prostředí, s dlouhým koncertním setlistem plných starších hitů i novinek!

Bělušické slavnosti
Kdy: sobota 18. Července od 15 hodin
Kde: fotbalové hřiště v Bělušicích
Proč přijít: Obec Bělušice pořádá v sobotu 18. července slavnosti. Konají se od 15 hodin na fotbalovém hřišti. Připravena je dětská show, soutěže a vystoupí kapely Holki, Michal Tučný a Poslední kovbojové revival a Peter band. Od osmi hodin je připravena koncertní verze muzikálu Mamma Mia a večer zakončí program kapela Sortiment.