Stínadla se zboří
Kdy: pátek 12. června od 21 hodin
Kde: hudební klub Rokáč Vinohrady Most
Proč přijít: Undergroundová party. Hrát bude plzeňská formace Stínadla Underground. Zazní skladby kapel Jasná páka, Hudba Praha, Půlnoc a Garáž.

Tenisový turnaj
Kdy: sobota 13. června od 9 hodin
Kde: kurty v Mostě – Velebudicích
Proč přijít: SKST Baník Most pořádá v sobotu 13. června tenisový turnaj na dvorcích v Mostě – Velebudicích. Sraz účastníků je v 9 hodin. V případě nepříznivého počasí proběhne náhradní turnaj modrých pálek v sportovní hale. Po turnaji grilování v restauraci U Mamuta.

Setkání na hranicích
Kdy: sobota 13. června od 14 hodin
Kde: Klínská brána na hranicích ČR a Saska
Proč přijít: Přátelé z Litvínova a okolí se sejdou na hranicích v Klínské bráně na poslední piknik a oslavit otevření hranic s Německem. Bude tam hodně kamarádů z partnerského města Olbernhau. Vezměte s sebou dobrou náladu a něco k pití a jídlu. Zve Klub Česko německého partnerství.


Dětský den v Braňanech
Kdy: sobota 13. června od 13 hodin
Kde: areál hospůdky Sport Club Braňany
Proč přijít: Bude zábavná diskotéka pro děti a točená malinovka zdarma.

Memoriál Oldřicha Rouda
Kdy: neděle 14. června od 9.30 hodin
Kde: u sportovní haly Koldům v Litvínově
Proč přijít: Cyklistický klub Litvínov pořádá v neděli 14. Června druhý díl seriálu závodů pro děti a mládež Memoriál Oldřicha Rouda.  Závody jsou vypsány pro kategorie: děti předškolního věku a mládež, od cca 3 do 16 let. Trať jsou okruhy převážně v terénu.

Kocour v botách
Kdy: sobota 13. června od 10 hodin
Kde: scéna hradu Hněvín
Proč přijít: Náš Kocour se umí do života obout. Na problémy si došlápne. Umí to pořádně nakopnout. Taky vás rozčilují Honzové, co nevědí kudy kam? Staňte se kocoury vašeho vlastního příběhu. Pohádka o kocourovi, který se jmenuje Terezka a kde o osudech hrdinů můžete rozhodnout i vy, vás čeká u nás v divadle. Představení, po kterém koupíte svým domácím mazlíčkům obuv! Koťata, těšte se.