Zdarr a hosté
Kdy: pátek 11. 10. od 21.00
Kde: Rokáč Vinohrady Most
Koncert. Styl, který kapela hraje, si sama pojmenovala „otevřená akustická fúze“, někteří tento styl označují jako „moderní šanson“, ale dá se zasunout i do škatulky „world music“ či “alternativa”. Dva členové ZDARRu působili v mostecké formaci Laura a její tygři. Kapela často koncertuje a svým energickým a netradičním přístupem obohacuje spektrum domácí scény.

Škola základ života
Kdy: sobota 12. 10. od 19.00
Kde: Velká scéna Městského divadla Most
Za kolik: 200 a 220 Kč
Hudební komedie ze studentského života.

Central Food Fest
Kdy: sobota 12. 10. od 11.00 do 18.00
Kde: OC Central Most
Ochutnej svět. Japonská kuchyně; Vietnamská kuchyně; Indonéská kuchyně; Podzimní dýňobraní; Degustace; Kulinářské show na pódiu; Prodej produktů; Workshop přípravy vietnamských plněných závitků; Výživová poradkyně.

Ovčí pohádka
Kdy: sobota 12. 10. od 10.00 a 15.00
Kde: Divadlo Rozmanitostí Most
Za kolik: 90 Kč
Bylo nebylo… na zelené louce páslo se stádo oveček… Ale jednoho dne se začaly ztrácet. Kam se ztrácejí? A proč beran vyhlásil přísný zákaz se na cokoli ptát? A oč je černá barva horší než bílá? Na všechny své otázky najde odpověď malé černé jehňátko, které ovečky nejen zachrání, ale vyzraje i nad zlem a hloupostí…

Podzimní putování
Kdy: sobota 12. 10. od 15.30 do 16.30
Kde: Středisko volného času Most
Za kolik: děti 30,- Kč
Podzimní procházka na Resslu, opékání buřtíků, které si přinesete.

Kali a Peter Pann
Kdy: sobota 12. 10. od 21.00
Kde: Music arena Nový Obzor
Za kolik: předprodej 350 Kč
Jeden z nejúspěšnějších rapperů k nám zavítá i se svým producentem Peterem Pannem a budou nočními hosty naší sobotní párty. V jejich tvorbě patří mezi nejúspěšnější kousky třeba Koniec je nový začiatok, Kto to povedal?, Užívám si to, NIKTO, nebo Dezert .

Support DJ Hanz a Lucie Cover Band
Kdy: sobota 12. 10. od 21.00
Kde: Rokáč Vinohrady Most
Koncert. Přijďte se pobavit s pražskou kapelou Lucie Cover Band a zazpívat si ty největší hity posledních 30 let. Revival skupiny Lucie a Davida Kollera hraje již od roku 2007 původně jako Lucie Tribute a od roku 2012 vystupuje pod současným názvem Lucie cover band. Kapela odehrála na stovky koncertů po celé ČR a i na Slovensku jak v klubech tak venkovních koncertech či festivalech. Diváci se mohou těšit na průřez kapely Lucie, ale i na sólové desky Davida Kollera. Kapele dominuje zpívající bubeník Adam Chvojka, který kapelu založil. Na kytaru hraje Štěpán Buchar a na basu Václav Plzák.

Naďa Válová
Kdy: pátek 11. 10., od 19.00
Kde: Citadela- Cafe Bar Litvínov
Za kolik: 130 Kč
Koncert stálice šansonové scény a přední interpretky písní autorské dvojice Hapka/ Horáček Nadi Válové. Její debutové album ,Černá´ představuje její hlasové dispozice v nejrůznějších polohách, k čemuž jí skýtají bohaté možnosti nádherné texty Michala Horáčka. Autorem hudby většiny písní je Petr Hapka, jedna je z pera Ivana Hlase.

Sarkofág Černobyl
Kdy: pátek 11. 10. od 19.00
Kde: Docela velké divadlo Litvínov
Za kolik: 200 Kč
Příběh o nebezpečí lži, zatajování a neodpovědnosti vedoucí k tragédii, na kterou byly pravda, láska a schopnosti obyčejných lidí příliš krátké. Příběh na základě skutečných událostí.

Olympic
Kdy: pátek 11. 10. Od 19.00
Kde: hudební klub Attic Litvínov
Za kolik: 490, 590 Kč
Jedinečný koncert nestárnoucí rockové legendy české hudební scény. Skupina Olympic ve složení Petr Janda, Milan Broum, Jiří Valenta a Martin Vajgl zahraje ty největší hity za více než půlstoletí svojí existence.

Kurtizány z 25. avenue
Kdy: pátek 11. 10., od 21.00
Kde: Klub Ponorka Litvínov
Koncert. Kurtizány z 25. Avenue (rock / Praha), Status Praesents (metal-hardcore / Praha).

Loupežník Rumcajs
Kdy: sobota 12. 10. od 16.00
Kde: Docela velké divadlo Litvínov
Za kolik: 80 Kč
Slavnou pohádku Václava Čtvrtka o jičínském ševci a jeho přátelích pro Docela velké divadlo zdramatizovala Jana Galinová, hudbu napsal a texty k písním složil Jan Turek. V režii Jurije Galina a výpravě Sylvy Prchlíkové hraje Docela Velké Divadlo.

Jazz & Funk
Kdy: sobota 12. 10. od 20.00
Kde: hudební klub Attic Litvínov
Za kolik: 150 a 200 Kč
Vystoupí Lady Praga, Coffee Break a The JAR trio.

Techno party
Kdy: sobota 12. 10. od 21.00
Kde: Klub Ponorka Litvínov
Hudební pořad. Technologic. Mirus, Fidlushek.