Kdy: sobota 11. 1. od 8.30 hodin
Kde: sportovní hala v Mostě

Verbíř, Bičovský, Franke, Divecký, Scheithauerové, Broum, Kára, Hampejs, Štefko, Macák, Schoř, Jelínek, Uhlíř, Toman, Hrubeš, Bekakis, to jsou některá jména, která byla v minulosti v souvislosti s fotbalem v regionu Ústeckého kraje hodně frekventovaná a známá. Ta se také nacházejí na soupiskách týmů starých gard, které se o víkendu představí v mostecké sportovní hale. V sobotu 11. ledna se zde totiž uskuteční turnaj fotbalistů dříve narozených, který se bude hrát již po dvaadvacáté. Tím je memoriálu bratří Mazánků, kteří v někdejším Baníku Most působili jako hráči a po skončení kariéry jako trenéři a funkcionáři.
Turnajové dění začne v 8.30 hodin. Podnik je také příležitostí k přátelskému setkání těch, kteří se kdysi každou chvíli míjeli na fotbalovém hřišti jako spoluhráči nebo soupeři, a dnes se vidí jen několikrát v roce.
Tradičně se hraje ve dvou skupinách za účasti osmi týmů. Nejčastějším vítězem posledních ročníků memoriálu je stará garda FK Teplice. Ta zvítězila i loni. Třeba se letos najde soupeř, který teplickou sérii přeruší.