Každý film bude promítnut v jedné exklusivní projekci dvakrát denně, v 17 a 20 hodin v jednotné ceně 110 Kč za vstupenku.

Do výběru v Kině Kosmos zařadili dramaturgové MFF KV výrazné snímky, které zaznamenaly mimořádný ohlas na festivalech od loňského podzimu do letošního Berlinale.

Na plátně v Kosmosu budou vůbec poprvé v Evropě uvedeny tři tituly z letošního festivalu Sundance.  Poutavé atmosférické drama Luxor (Egypt / Velká Británie) režisérky Zeiny Durry, tajemstvím obestřený mexický thriller Bez zvláštních znamení debutantky Fernandy Valadez a Tajný agent, originální mix špionážní komedie a observačního dokumentu chilské filmařky Maite Alberdi.

Vstupenky jsou již nyní v předprodeji on-line na stránkách kinomost.cz

Program festivalu Tady Vary:


3. 7. 2020        20:00 / Než skončí léto | Babyteeth |
Režie / Director: Shannon Murphy
Austrálie / Australia, 2019, 117 min.

4. 7. 2020        17:00 / Jalda, noc odpuštění | Yalda, la nuit du pardon |
Režie / Director: Massoud Bakhshi
Francie, Německo, Švýcarsko, Lucembursko, Libanon, Írán / France, Germany, Switzerland, Luxembourg, Lebanon, Iran, 2019, 89 min.

20:00 / Luxor | Luxor | Luxor
Režie / Director: Zeina Durra
Egypt, Velká Británie / Egypt, United Kingdom, 2019, 85 min.

5. 7. 2020        17:00 / Mogul Mauglí | Mogul Mowgli |
Režie / Director: Bassam Tariq
Velká Británie / United Kingdom, 2020, 90 min.

20:00 / Jsme jedné krve | Kød & Blod | Wildland
Režie / Director: Jeanette Nordahl
Dánsko / Denmark, 2020, 88 min.

6. 7. 2020        17:00 / Kubrick o Kubrickovi | Kubrick par Kubrick |
Režie / Director: Gregory Monro
Francie, Polsko / France, Poland, 2020, 72 min.

20:00 / Ema | Ema |
Režie / Director: Pablo Larraín
Chile / Chile, 2019, 107 min.

7. 7. 2020        17:00 / Proxima | Proxima |
Režie / Director: Alice Winocour
Francie, Německo / France, Germany, 2019, 107 min.

20:00 / Zlovolné historky z předměstí | Favolacce |
Režie / Director: Fabio D’Innocenzo, Damiano D’Innocenzo
Itálie, Švýcarsko / Italy, Switzerland, 2020, 98 min.

8. 7. 2020        17:00 / Teplouš | Moffie |
Režie / Director: Oliver Hermanus
Jihoafrická republika, Velká Británie / South Africa, United Kingdom, 2019, 104 min.

20:00 / Meky |
Režie / Director: Šimon Šafránek
Česká republika, Slovenská republika / 2020, 80 min.

9. 7. 2020        17:00 / Na palubu! | À l'abordage |
Režie / Director: Guillaume Brac
Francie / France, 2020, 95 min.

20:00 / Zumiriki | Zumiriki |
Režie / Director: Oskar Alegria
Španělsko / Spain, 2019, 122 min.

10. 7. 2020      17:00 / Tajný agent | El Agente topo |
Režie / Director: Maite Alberdi
Chile, USA, Německo, Nizozemsko, Španělsko / Chile, USA, Germany, Netherlands, Spain, 2020, 84 min

20:00 / Bez zvláštních znamení | Sin Señas Particulares |
Režie / Director: Fernanda Valadez
Mexiko, Španělsko / Mexico, Spain, 2020, 97 min.

11. 7. 2020      20:00 / Honey Boy | Honey Boy |
Režie / Director: Alma Har'el
USA / USA, 2019, 94 min.