deník.cz Chci zprávy do e-mailu
Chci předplatné
ZMĚNIT REGION

Deník.cz Právě teď

Selhání při zásahu proto střelci: Vedení školního obvodu v americkém Texasu, kam spadá základní škola v Uvalde, nechalo vyhodit celý policejní sbor.
Úspěch ukrajinských sil: O začátku protiofenzivy osvobodily celkem 2434 kilometrů čtverečních území a 96 osad na východě země, uvedl Zelenskyj.
Skiareály zdraží: Nejprve zápasily s hubenými sezonami v covidu, teď s obavami lyžařská střediska vyhlížejí finální účty za energie.
Česká měna dnes vůči euru mírně posílila: Oproti předchozímu závěru zpevnila o tři haléře na 24,49 Kč/EUR.
Kravaře na Opavsku s novým vedením: Bývalý hokejový trenér Hadamczik dohodl koalici, Monika Brzesková (rozená Žídková) opouští radnici. Inscenace Jiřího Havelky: Novou inscenaci divákům představí brněnské divadlo Husa na provázku. Nese název Vykouření.
Limberského oplétačky se zákonem: Bývalý fotbalový reprezentant byl ve čtvrtek zadržen policií a s dalšími třemi muži obviněn z vydírání.
Svatobarborské zvony zpět v Kutné hoře: Zvony Michal a Ludvík se vrátily do zvonice bývalé jezuitské koleje v Kutné Hoře. Středověké vaření piva i muzika: Už více jak čtvrtstoletí se Břevnovský klášter v Praze otevírá populárnímu posvícení. Olizovaný Husák i hokejisté: Připomeňte si, co se v minulosti lepilo na dopisy či pohlednice. Vjela na železniční přejezd na červenou: Sedmadvacetiletou řidičku Subaru XV museli ven vystříhat hasiči, kteří také okamžitě začali s oživováním.
Úspěch české tenistky: Barbora Krejčíková dnes postoupila do semifinále tenisového turnaje v Ostravě.
Jeden z nejdražších kamenů na světě: V Hongkongu prodali růžový diamant za 50 milionů dolarů, nejvíce v poměru k váze.
Ruský prezident má 70 let: Rusko skromně slaví Putinovy narozeniny, od běloruského vůdce Lukašenka dostal traktor.
Kauza bývalého premiéra: Soud s Petrem Nečasem a jeho ženou v kauze poslaneckých trafik se zopakuje.
Slova ruského senátora: V ruské Republice Altaj nebyl nikdo mobilizován, uvedl na svém kanálu na Telegramu Vladimir Poletajev.
Dva měsíce od požáru v Českém Švýcarsku: Poslední let a sbohem. Symbolickou tečku za letním požárem udělali v pátek 7. října hasiči na Mezné. Vhodné peníze na dobročinné účely?: Každý rok propadnou státu desítky milionů korun po zemřelých, kteří za sebou nezanechali dědice.
Mezinárodní strojírenský festival: Letošní 63. ročník navštívilo za čtyři dny jeho trvání přibližně 52 tisíc lidí, což je o 17 tisíc více než loni.
Migrační krize: Starosta New Yorku vyhlásil stav pohotovosti kvůli náporu migrantů, které rozvážejí do severních měst.
Energetická krize: Evropská unie se v pátek na neformálním summitu v Praze dohadovala, co dál s cenami plynu a energií. Z nalezence hvězdou: Krásná bílá kočka Astra je nyní hlavní tváří titulní stránky gastronomického průvodce GOURMET BRNO.
Běloruská neúčast na zasedání v Praze: Opoziční vůdkyně Cichanouská vyjádřila politování nad tím, že zástupci běloruské opozice nebyli přizváni na zasedání.
Falešné formuláře k příspěvku na bydlení: Ministerstvo práce a sociálních věcí (MPSV) varuje před podvodnými weby, které napodobují stránky úřadu.
Protet hnutí Limity jsme my!: Přibližně tři stovky převážně mladých lidí dnes v Ostravě demonstrovaly za důstojné bydlení a dostupné energie.