Rozvojové plány a účetní uzávěrku schválilo shromáždění delegátů, které je nejvyšším orgánem družstva. Do jeho představenstva opět zvolilo Františka Rybu, Romana Hokra, Romana Laura a zastupitele Mostu Vlastimila Vozku, Jiřího Korandu, Arnošta Ševčíka a Ivo Paďourka.

Delegáti, podpoření většinou obyvatel družstevních domů, schválili navýšení úvěrů a prací na modernizaci domů o téměř 125 milionů korun ve srovnání s lety 2005 až 2010. Souhlasili také s novými úvěry na 9 milionů korun pro dva domy.

„Družstvo bude nadále pokračovat v realizaci programu úspor tepla, vyhlášeného v roce 1998,“ informoval Ivo Paďourek. Loni Krušnohor investoval do zateplení domů 93 milionů korun, do výměny oken 35 milionů, do zateplení střech, vstupů a suterénů 28 milionů.

Podle Paďourka družstvo loni vypsalo 131 výběrových řízení na údržbu v hodnotě čtvrt miliardy korun. Připravilo žádosti o dotace z programu Nový panel, Zelená úsporám a IPRM pro 43 domů v hodnotě zhruba 328 milionů korun.

Delegáti Krušnohoru také rozhodli, že družstvo zůstává partnerem politických seskupení Sdružení Mostečané Mostu a Severočeši.cz, s jejichž prací na místní, krajské a celostátní úrovni je spokojeno. Politici spolupracující s družstvem vládnou Mostu, v Senátu ČR loni získali dva senátory, v Litvínově tři zastupitele, v Meziboří dva.