První turnaj byl desátým ročníkem města Werdau vypsaný pro děvčata. Ve velké konkurenci 33 oddílů a 130 závodnic dívky z TJ Baník Meziboří získaly jednu stříbrnou a jednu bronzovou medaili.
Zasloužily se o ně Lucie Slachová v kategorii žákyň ve váze do 46 kg vybojovala druhé místo, Michaela Adamová v té samé kategorii ve váze do 34 kg obsadila 5. místo a v kategorii žen ve váze do 63 kg Markéta Jirsová ve velké konkurenci vybojovala třetí příčku.
V celkovém hodnocení oddílů skončil mezibořský Baník na 15. místě.
Druhý den se konal již 16. ročník o velkou cenu Sparkase Zwickau mládeže, kde v konkurenci 27 oddílů a 210 závodníků TJ Baník Meziboří dopadl takto:
V kategorii přípravky ve váze do 31 kg Dominik Korolenko obsadil sedmé místo. V kategorii mladších žáků Zdeněk Herink ve váze do 28 kg obsadil také sedmé místo.
Lucie Slachová ve váze do 46 kg obsadila opět sedmé místo a konečně Milan Svoboda ve váze do 85 kg po litém a velmi vyrovnaném souboji vybojoval první místo.
V kategorii starších žáků ve váze do 31 kg Lukáš Svoboda ve velké konkurenci podlehl až ve finálovém boji a získal tak druhé místo.
V celkovém hodnocení skončil Baník Meziboří na 18. místě.