Lomští jako druhý tým uplynulého ročníku B. třídy C doprovodí Obrnice do vyšší soutěže. Pomohlo to, že B tým Roudnice se do A. třídy nepřihlásil a také bodový zisk Lomu.

„Cílem bylo od začátku tohoto ročníku hrát, co nejlepší fotbal a nestrachovat se o záchranu. Po prvních kolech jsme hráli špičku soutěže a v ten moment jsme byli v jiné situaci," popisuje Anton Stehlík ml., který stojí za obrodou Lomu. V současnosti je Stehlík sportovním ředitelem druholigového Baníku Most. „Já osobně tajně doufal, že v tu dobu famózně hrající Obrnice můžeme bodově předhonit, ale po podzimu byla ztráta již velká. I přesto jsme tým v zimě ještě více doplnili a připravili se kvalitně na jaro," dokresluje Stehlík.

A zimní příprava Lomu vyšla. V zimním turnaji Apollo Cup nezaznamenal ani jednu prohru.

„V té době jsem k týmu za sebe hledal náhradu, jelikož se připravoval můj přesun do Baníku Most. Vybral jsem si Jardu Matase, který dokázal navázat na úspěšný podzim a udržet druhou pozici s největším bodovým ziskem ze všech druhých pozic B. třídy. Jsem rád, že moje volba byla správná," je rád Stehlík. Jaro měl osobně hodně náročné. Ale taky hodně úspěšné.

„Bojoval jsem na jaře na dvou frontách a na obou se to povedlo. S Lomem jsme postoupili a s Baníkem Most slavili záchranu v FNL. Na druhou stranu je to velký závazek a další tvrdá práce. Ale té se v Lomu nikdo nebojí. Chtěl bych touto cestou poděkovat vedení města Lomu za velkou podporu. Je to i jejich úspěch. A také partnerům klubu. Teď se jen dobře připravit na A. třídu. Postoupit dvakrát ve dvou sezonách je úspěch kdekoliv ve fotbale na světe. Pro Lom ta radost je znásobena tím, že před dvěma lety fotbal přežil klinickou smrt a málem skončil," uzavřel Anton Stehlík.