Nestihli jste to? Nevadí. My známe jména vítězů. Miss se stala sympatická a pohybově nadaná Alice Tomanová z Pardubic. Mistrem pak bezprostřední Jiří Pytlík z Kladna.

I Mostecko mělo své želízko v ohni. Lukáš Koťátko z Meziboří se dostal do TOP 5 a zúčastnil se tak finálového večera, který ze záznamu odvysílá TV Nova.
„Choreografii pro volnou disciplínu jsem si vymyslel sám. Chtěl jsem to odlehčit, tak jsem zvolil převlek za člena skupiny Boney´M,“ řekl po úspěšném večeru Lukáš. „Silovou disciplínu jsem sice vyhrál, ale k celkovému vítězství to nepomohlo. Samozřejmě mi to nevadí. Beru to jako výbornou zkušenost,“ pokračoval soutěžící. „Co to znamenalo v přípravě? No tři týdny diety, aby se člověk prezentoval sportovním vzhledem a tři víkendy perného nacvičování choreografie pro celý večer a taky spousta zábavy a noví a výborní známí.

A nakonec to nejlepší. Konec a výborné zákusky na závěrečném rautu,“ dodal závěrem Lukáš Koťátko, který si spolu s ostatními odvezl ceny za čtvrt miliónu korun.⋌