Andělé sehráli před vlastním publikem teprve druhý zápas v sezoně, ale kdo přišel, rozhodně nelitoval.

Házená měla skutečně vynikající úroveň. „Fanouškům jsme chtěli nabídnou mimořádný zážitek, myslím, že se to i podařilo," řekl mostecký kouč Dušan Poloz. A nemýlil se. Tisícovka lidí v hale si zápas užívala. Atmosféra byla pekelná.

Michalovce, jeden z největších aspirantů na titul, utrpěly první porážku v soutěži, nepomohla jim ani posila v brance veteránka a bývalá reprezentantka Lenka Černá. O výsledku se rozhodovalo až v úplném závěru. Domácí házenkářky do zápasu lépe vykročily a vypracovaly si až čtyřbrankový náskok. Ten se však do poločasu vytratil. Ještě pět minut před koncem byl výsledek nerozhodný 23:23, závěr zvládli domácí, když odskočili na 25:23.

Interliga, 8. kolo:

Ostatní výsledky:

Slavia Praha – Zlín 32:25 (17:9), Jindřichův Hradec – Nitra 28:27 (9:12), Most – Michalovce 25:24 (12:12), Poruba – Veselí nad Moravou 29:21 (11:9), Šaľa – Písek 38:22 (26:9), Senec – Olomouc po uzávěrce tohoto vydání.