„Máme velkou radost z krásných výkonů domácích závodníků, kteří se v tak veliké konkurenci závodníků neztratili a dvakrát dosáhli stupně vítězů,“ řekla Jana Lehká, předsedkyně litvínovského krasobruslařského oddílu.

A komu se tedy dařilo? V kategorii Juniorky si pro bronzovou medaili dobruslila Viktorie Hüblová, jinak dcera legendárního litvínovského útočníka Viktora Hübla. „V kategorii Adult A zajela povedenou jízdu Veronika Stojková a zaslouženě vybojovala první zlato. Nejmladší litvínovská závodnice Terezka Římalová, která se za náš oddíl tohoto závodu zúčastnila, si v kategorii nováčci starší vybojovala krásné 6. místo. Medailistům gratulujeme, ale poděkování patří všem našim závodníkům, kteří na tomto domácím závodě startovali,“ řekla Lehká. Ceny závodníkům přišla za město Litvínov předat první místostarostka Květuše Hellmichová.

Zdroj: Deník

„Závod se dle ohlasů opět velmi líbil a nás pořadatele těší, že se krasobruslaři rádi každý rok k nám do Litvínova vrací. Ještě bych ráda poděkovala všem sponzorům a podporovatelům závodu, trenérkám a těm rodičům našich závodníků, kteří se aktivně na závodě podíleli a solidárně s organizací závodu přišli pomoci,“ dodala Jana Lehká.

Výsledky litvínovských závodníků na Velké ceně Litvínova:

Nováčci starší

6. Římalová Tereza

Žačky

16. Hüblová Valerie

28. Mego Sophie

Juniorky

3. Hüblová Viktorie

Adult A

1. Stojková Veronika

7. Kovalik Martin

Adult B

4. Říhová Veronika

1. liga dorostenců: FD Teplice - Bivoj Litvínov
FOTO: Dorostenci Bivoje srdnatě urvali všechny body. Hrdinou byl Dittrich