Výsledky Baníku Most:

Váha do 56 kg: Mostecký Tomáš Kaleja začal agresivně proti Horákovi, ale ve třetím komu mu došly síly a prohrál na body.

Váha do 60 kg: Ústecký Petr Masorčič neměl soupeře a vyhrál bez boje. „Nás borec Danek Bažo má utrženou nosní přepážku ze sparingu právě v Ústí, kde sparoval s těžkou váhou a zadním zvedákem ho poslal k zemi, potom dostal tvrdý hák na nos a už to bylo," popsal trenér mosteckých boxerů Jaroslav Balín.

Váha do 64 kg: Baníkovský Jan Kovač měl v ringu Václava Agateljana. „Náš Kovač je v současné době nejlepší v této váhové kategorii. Agateljana ve všem převyšoval a přesvědčivě vyhrál na body," popsal kouč Balín.

Váha do 69 kg: Mostecký Vojtěch Wenzi v hodně tvrdém zápase vyzval Dušana Hoganesjana. V duelu padalo hodně tvrdých ran, Mostečan vše ustál a přesvědčivě vyhrál na body.

Váha do 75 kg: Baníkovský Václav Nipl vyběhl proti jmenovci Šestákovi. Mostečan je v součanosti ve velké formě a soupeři nedal šanci a vyhrál ve druhém kole vzdáním.

Váha do 81 kg: Dušan Tůma neměl soupeře a vyhrál bez boje. Domácí klub tuto váhu neobsadil.

Váha do 91 kg: Mostecký Jan Potůček neměl soupeře stejně jako předtím Dušan Tůma.

Váha nad 91 kg: Petr Pastyřík z Baníku Most vyfasoval ve váze Marka Egermajera. Tito dva borci spolu boxovali na oblasti v Žatci, kde Mostečan vyhrál na body. V této odvetě ale lépe vyšel domácí borec.