Opět v Mostě a tentokrát déle. Obří auta budou svými koly drtit na šrot staré vozy.

Po loňském velkém zájmu se Monster Truck Show opět objeví v Mostě a přinese velkolepou podívanou. Kaskadérský tým Emila Chaloupky je opět připraven předvést divákům pořádnou dávku adrenalinu a pěkné podívané.

Toto kaskadérské představení obsahuje smykování, průjezd ohněm, kotrmelce přes střechu sériovými vozy, jízda po dvou kolech s kaskadéry na kapotě, nájezdy proti sobě, gumování, otočky a spoustu dalších kaskadérských kousků.

V nabídce jsou opět dvě speciality této party kaskadérů. Jedna je takzvaný Doppel Opel, což jsou dvě auta svařená k sobě předními částmi, mají tudíž dva volanty, dva motory a dvě řadící páky. Každý z posádky může řídit auto sám a společně pak mohou provádět velice zajímavé kousky.

Druhá je pak samotné vystoupení s Monster Trucky, z nichž jeden se pyšní titulem „první český monster truck“. Byl totiž vyroben v Čechách a to ze Škody 1202, kterou veřejnost mohla vidět například v seriálu Sanitka.

Pro každého z nich není problém během pár vteřin totálně zničit osobní vůz, na který najedou. Dokonce můžete na tuto demolici přivézt i svůj vůz, pokud s ním již nemáte naplánováno jezdit. Po show ho pracovníci Monster Truck Show odvezou k likvidaci profesionální firmě a vy dostanete potvrzení pro úřad.
Celá akce se bude konat na bývalém autobusovém nádraží v Mostě od 7. do 10. dubna (vedle vlakového) a to vždy od 17 hodin. V Litvínově pak od 12. do 13. dubna ve stejném čase v bývalém areálu ČSAD.

(les, vev)