Na mostecké 15.ZŠ se uskutečnil tradiční Vánoční turnaj tříd. Ve třech věkových kategoriích startovalo dvacet jedna třídních družstev. Vítězství v nejstarší kategorii vybojoval tým 9.B (V.Balšán, P.Kavický, L.Doležal, J.Lejsek). Svou tradici už má i mezibořský šprtcový Vánoční rodinný turnaj. Letos zvítězili otec a syn Kaprhálovi. Do Českého poháru z tohoto turnaje nejvíc bodů zapsal Jan Chládek Jun.

Ve Středisku volného času se hrál air-hockey. Na další díl programu Air-hockey školám, který se koná s podporou United Energy, přišli žáci SZŠ Optima. Zvítězil Jakub Doležal. Jeho jmenovec Lukáš byl nejlepší při Vánočním turnaji v air-hockeyi. Druhé místo patřilo Janu Kusému a třetí místo pak jeho bratru Petrovi. Soutěže ve stolním hokeji pokračují opět až v polovině ledna.

Vánoční turnaj – air-hockey – SVČ Most: 1. Lukáš Doležal, 2. Jan Kusý, 3. Petr Kusý Jun. (všichni Black Sharks Most), atd.

Air-hockey školám XVI. - SVČ Most: 1. Jakub Doležal (Black Sharks Most), 2. Valentýna Jelínková, 3. Miroslav Miller (oba SZŠ Optima Most), atd.

Vánoční rodinný turnaj – billiard-hockey šprtec – ZŠ Mezboří – pořadí dvojic: 1. Václav a Lukáš Kaprhálovi, 2. Martin a Martin Dvořákovi, 3. Vít Bozděch a Jan Chládek, atd.; - pořadí jednotlivců: 1. Jan Chládek Jun., 2. Vojtěch Šrůma, 3. David Sklenář (všichni KSH ZŠ Meziboří), atd.

Vánoční turnaj tříd 15.ZŠ Most – billiard-hockey šprtec – vítězové – 1.-3.třídy: 3.B (O.Čermák, A.Rybinskiy, M.Pokorný, D.Nguyen); - 4.-6.třídy: 5.A (L.Havlák, D.Kučera, J.Čekel); - 7.-9.třídy: 9.B (V.Balšán, P.Kavický, L.Doležal, J.Lejsek)