„S mou přítelkyní jsme spolu přes dva roky, jak jistě vy i čtenáři o mně víte, je pro mě víc než jen takzvaně holka po mém boku. Je mou oporou v každé chvíli a i když to na první pohled vypadá, že se mi jen daří ve všem na co sáhnu, není to tak. Ačkoliv se snažím, aby tomu tak bylo,“ usmívá se Petr Pastýřík.

Prstýnek, kterým mostecký silák požádal přítelkyni o ruku.Prstýnek, kterým mostecký silák požádal přítelkyni o ruku.Zdroj: archiv P. Pastýříka

Jeho přítelkyně je vždy obrovskou oporou při závodech, kde mostecký silák sbírá úspěchy jako na běžícím páse. „Ona je tu vždy se mnou, za všech okolností a ne nadarmo se říká, že správný muž si hledá budoucí ženu, která je podobná jeho matce. V mém případě je tomu tak. Je neustále pozitivně naladěná, za všech okolností a já se už dávno rozhodl, že právě ona, má nejsilnější lvice, je tou pravou ženou, se kterou chci být po zbytek života,“ doplnil Pastýřík a přítelkyni dal malou pozornost v podobě prstenu na levý prsteníček (viz. Foto). Nešlo o žádnou velkou akci, spíše naopak. Podle něj si na to jeho přítelkyně nepotrpí.

„Z tohoto důvodu vše proběhlo v soukromí, kde se to týkalo jen nás dvou. Jediný, kdo celou věc dopředu věděl, dlouho věděl a držel v tajemství, je můj syn Matěj, který naší Renču naprosto zbožňuje a se vším souhlasil s nadšením. Ona mi řekla své ANO a udělala mě před dvěma lety tím nejšťastnějším mužem na celém světě,“ uzavřel strongman.