V sobotu se v Teplicích rozdávali Mistrovské tituly na polovičních ironmanských vzdálenostech (1,9 km plavání – 90 km cyklistiky – 21,1 km běhu) – IRONMANIAC 2011.

Zde Litvínovských triatlonový team – Krušnoman TT Litvínov – měl dvě želízka v ohni: Tomáše Immera a Tomáše Langhammera.

Nejpříjemnější byla plavecká část, kdy oba dva borci, dle jejich slov, se příjemně zahřáli ve vodě - teplota vody byla vyšší než teploty vzduchu a pak cyklistická část byla o „přežití“, kdy vytrvalý déšť, silný nárazový vítr a zima jim dělali společnost po celou dobu cyklistické části. Běžecká část, která se odehrávala v Golfovém Resortu na Barboře už jen „uhladila“ celkové výsledky.

Věkově mladší Tomáš Immer si doběhl pro 13. místo v celkovém pořadí a v kategorii (Muži 30 - 34 let) pro něho patřilo 5. místo.

Druhý člen teamu, Tomáš Langhammer, doběhl celkově na 18. místě a ve své věkové kategorii Muži 40-44 let se stal Mistrem České Republiky pro rok 2011. Jak on sám v cíli řekl, za těch 17 let trénování už to bylo na čase.