„Naše ambice pro tuto sezonu jsou vítězné, a to jak pro národní soutěž, tak i evropský pohár. Baník Most nám jako soupeř vyhovuje a s jeho týmem jsme se již seznámili. Naše příprava na něj nebyla nikterak zvláštní – jen naše běžné treninky. Doufáme, že o víkendu budeme úspěšní a postoupíme do dalšího kola," řekl k víkendovému dvouzápasu Charovarov.

Hraje se ve sportovní hale v sobotu a neděli vždy od 18.00 hodin. Černí andělé doufají, že jim známé domácí prostředí pomůže. Trenér Peter Dávid neponechal nic náhodě a informace o Minsku zjišťoval i u interligových soupeřů.

„Naštěstí informace o Minsku máme, účastnil se totiž Slováckého poháru v Hodoníně. Tímto bych rád poděkoval týmu Poruby a trenérovi Peterovi Olšavskému za poskytnuté informace. Jejich hru si budeme pečlivě analyzovat, ale pochopitelně interně. Nerad bych něco prozradil. Naše příprava bude dvoudenní a bude obsahovat teorii i praxi. Samozřejmě budeme spoléhat na naše zaběhnuté herní systémy, agresivní obranu a hlavně na naši fyzickou připravenost," popsal Dávid.

V. Veverka, Josef F. Houžvička