„Kasa se i v letní přípravě plní,“ říká s úsměvem. „Svůj velký podíl na tom mají kluci, kteří se rozhodli oženit, nebo si pořídili potomky,“ pokračuje Skuhrovec.

A letos toho není rozhodně málo. Začneme čerstvě budoucími ženáči. Dva hráči si na krk pořídí svatební chomout a oba se rozhodli pro neděli. Prvním bude Franta Lukeš. „Chodíme spolu už dlouho, a tak jsem se rozhodli, že se 20. června vezmeme. A přitom nemusíme, ale já jsem přesvědčený, že moje nastávající je skvělá ženská, se kterou mi to vydrží,“ přiznává útočník Lukeš.

Druhým šťastným se stane obránce Petr Punčochář. „Chodíme spolu šest let a myslím, že už je na čase naše chození posunout dál. My jsme si pro svatbu vybrali termín 27. června,“ prozradil Punčochář.

Dalšími, kdo přispěje do pokladny, budou čerství otcové. Oba budou mít premiéru. Tím kdo se stane každým dnem otcem je brankář Jaroslav Hübl, který očekává narození svého prvního potomka opravdu každou hodinu.

Druhým se stane agilní útočník Michal Trávníček. I on se stane poprvé otcem. „Termín máme v srpnu. Zatím je to pohoda, ale samozřejmě se těšíme,“ řekl populární Tráva.

„Do kasy musí každý z hráčů přispět určitou částkou, ale máme tu i novinku. Mladému Jardovi Hüblů se narodí dítě, ale díky tomu, že na trenérské pozici je jeho táta, který se tak stane dědečkem, tak bude muset přispět do kasy i on. Myslím, že moc týmů v extralize nemá něco podobného,“ říká s úsměvem pokladník Radim Skuhrovec.

HC Litvínov má před sebou už jen necelé dva týdny suché přípravy po které následují tři týdny dovolené. Hráči se u týmu musí přihlásit 19. července, aby o den později šli poprvé na led. V té době už tedy bude v týmu o dva ženaté a o jednoho čerstvého otce více.