Početně byli zastoupeni mostečtí Netopýři, družstvo KSH ZŠ Meziboří a po delší době se na soutěži představili také třebeničtí. Nejvíce se ale dařilo domácímu oddílu BHC 4.ZŠ Most, který je tvořen současnými a bývalými žáky této školy. Zvítězil Marek Jankovič před Alexandrem Makulou a Jakubem Schlosserem.

V červnu také obvykle končí interní soutěž BHC Most. Ta má, podobně jako v jiných městech, svůj vzor v hokejové NHL, kdy každý její účastník hájí barvy svého oblíbeného celku slavné hokejové soutěže. Letos proběhl již patnáctý ročník Mostecké NHL v billiard-hockeyi šprtci a jeho vyvrcholení se odehrálo v mostecké hospodě U Bradíka. „Stanley Cup" získal Petr Henych s týmem Ottawy.

O víkendu startuje tým BHC StarColor Most v Českomoravském poháru družstev v Brně. Prvoligové družstvo zatím zažívá rozporuplnou sezónu. V Rusku sice vybojovalo vítězství v Poháru mistrů evropských zemí, v nejvyšší soutěži se ovšem krčí na předposledním místě. Příležitost vylepšit dojem z nepovedené ligy mají teď mostečtí v domácím poháru.

VÝSLEDKY:

Pohár 4.ZŠ Most – Český pohár, kat. Expres: 1. Marek Jankovič, 2. Alexandr Makula, 3. Jakub Schlosser (všichni BHC 4.ZŠ Most), 4. David Klíma (KSH ZŠ Meziboří), 5. Martin Tomčala (BHC 4.ZŠ Most), atd.