I letos v Petrohradě absolvoval všechny tři turnaje zařazené do programu petrohradského Russia Open. V billiard-hockeyové části v pěti zápasech čtyřikrát zvítězil a jednou prohrál. Ve vyrovnaném čele tabulky to stačilo na páté místo. Zvítězil Petr Honsa z Dobré Vody u Českých Budějovic.V air-hockeyi obsadil mostecký hráč čtvrté místo. V táhlovém hokeji Chemoplast vybojoval Hasil druhou příčku za vítězným Ruslanem Pasečnikem.

Air-hockeyový turnaj proběhl také ve Středisku volného času Most. Do programu Air-hockey školám, který se koná za finančního přispění United Energy, a.s., se tentokrát zapojili členové školního klubu 15. ZŠ Most. Zvítězil Filip Havlák.

Na mosteckém autodromu se představí evropská závodní série NASCAR.
Pětilitrové osmiválce mohou fanoušci obdivovat i v ulicích Mostu

Další air-hockeyový turnaj proběhne v SVČ Most již ve čtvrtek 13. června. Hrát se bude o Pohár CorroTech, zájemci o účast najdou potřebné informace na www.svc-most.cz . Ještě před tím vyrazí stolní hokejisté do slezských Žor na billiard-hockeyové Polish Open.

STOLNÍ HOKEJ - VÝSLEDKY:

Russia Open – billiard-hockey šprtec: 1. Petr Honsa, 2. Miloslav Mach, 3. Jan Ludvík, …, 5. Jakub Hasil

Russia Open – táhlový hokej Chemoplast: 1. Ruslan Pasečnik, 2. Jakub Hasil, 3. Pavel Němudrov

Russia Open – air-hockey: 1. Jevgenij Volkov, 2. Ruslan Pasečnik, 3. Naděžda Zacharova, 4. Jakub Hasil

Air-hockey školám XXII.: 1. Filip Havlák, 2. Jakub Svoboda, 3. Jakub Novický