V šestém ročníku Russia Open v billiard - hockeyi postupně porazil tři místní soupeře a v semifinále i jedničku českého mistrovského týmu Petra Honsu.
Jeho cestu turnajem zastavil až ve finále další člen mistrovské Dobré Vody Miloslav Mach. Kromě billiard - hockeyového turnaje Hasil v Petrohradě startoval také v turnajích Russia Open v air-hockeyi a v táhlovém hokeji Chemoplast.

V obou příjemně překvapil a ke druhému místu ze šprtce přidal shodně dvě čtvrtá místa z doplňkových disciplín.

Táhlový hokej Chemoplast se hrál i v Horním Bezděkově. Druhý ročník Bezděkovské hokejky byl do Českého poháru zařazen jako turnaj vyšší kategorie a představila se na něm i šestice hráčů z Mostecka. Těsně za medailovými pozicemi se umístil Ondřej Černý. Do desítky se vešly také junioři Jiří Ježek a Ondřej Frýba. Tuto neděli pokračují soutěže žákovským turnajem v billiard - hockeyi. V CVČ Most se hraje o Pohár města Mostu.