První místo v oblasti vybojoval tým Gymnázia Most ve složení Jan Matuščín, Marel Těšitel a Hynek Pomahač. Do celostátního finále, které proběhne na začátku dubna opět v SVČ Most, dále postupují stříbrný celek 18. ZŠ Most „A“, bronzový 4. ZŠ Most a ze čtvrtého místa také SSZŠ Litvínov „B“.

Závěr ledna byl na šprtcové akce bohatý. V jihomoravských Modřicích se konal kvalitně a početně obsazený turnaj kategorie ČP12. Jednalo se tedy o turnaj regionální úrovně, přesto se na něm představilo sedm desítek účastníků, mezi nimi i Michal Justra (SHL CorroTech Litvínov). Litvínovský hráč obsadil slušné dvacáté místo. Zvítězil Martin Vrána (THE Orel Bohunice).

Stranou hlavního soutěžní dění se odehrála jedna tradiční akce. Na mostecké 15. základní škole se konal turnaj třídních týmů. Tato soutěž se zde hraje každoročně již od školního roku 1999/2000. V jednotlivých kategoriích zvítězily výběry 2.C (I.Perez, A.Novotný, V.Třasák), 6.C (S.Mikač, J. Pokorný, T.Pešír, D.Ficaj) a 9.A (L.Troller, Š.Jandečka, J.Hornych, J.Ježek).

Již příští týden se hráči billiard-hockeye šprtce utkají opět ve Středisku volného času Most, kde mají mostečtí stolní hokejisté svou hlavní základnu. Ve čtvrtek 6. února se utkají v turnaji místní úrovně s názvem Zimní pohár CorroTech.

Mostecké házenkářky potvrdily roli favorita a zničili Hodonín.