„Abych byl upřímný, my se nijak speciálně nepřipravujeme na začátek ligové soutěže. Celé léto se naplno koncentrujeme na tréninky, kde stále pilujeme herní projev, kterým bychom se chtěli prezentovat a chceme si jej držet po celou sezonu,“ vysvětlil na klubovém webu trenér Severočešek Jiří Tancoš.

Začátek září bude pro házenkářský Most nabitý. Hned další víkend čeká na Anděly domácí kvalifikační turnaj o postup do vysněné Ligy mistrů. Fanoušci seženou vstupenky na recepci sportovní haly, jeden hrací den je vyjde na stokorunu.

„Nepřipravujeme se proto na konkrétního soupeře, máme jasnou představu o tom, co chceme hrát. Na to se chceme soustředit, a pokud budeme držet tempo hry a dodržovat to, co si řekneme, měl by to být vlastně recept na každého soupeře v lize. Času na dopilování veškerých detailů je málo, takže zápas v Dunajské Stredě bereme jako jakousi důstojnou zkoušku a prověrku před kvalifikačním turnajem Ligy mistrů v Mostě. Dunajská Streda je pro nás podobně neznámý soupeř jako náš kvalifikační protivník Rocasa Gran Canaria, ačkoli nějaké informace samozřejmě k dispozici máme. Na Slovensku se navíc očekává poměrně bouřlivá divácká kulisa, na kterou se velmi těšíme,“ doplnil trenér Tancoš.