„Jsem velmi rád, že se nám podařilo zvítězit v tak náročném zápase, protože i když jsme znali soupeřovu taktiku, velmi těžko jsme utkání dostávali pod kontrolu. Povedlo se nám to vlastně až ve druhé polovině, kdy jsme protivníkovi odskočili na rozdíl pěti branek,“ komentoval vývoj střetnutí pro klubový web trenér Mostu Peter Dávid. Podle něj byla jediným drobným nedostatkem střetnutí spolupráce obrany s brankářkou. Naopak chválil útok, kde tvrdila muziku Markéta Jeřábková, s deseti trefami nejlepší kanonýrka Andělů.

"Škoda a ještě jednou škoda. Myslím si, že jsme měli na to, abysme s odvěkým rivalem a kvalitním soupeřem uhráli alespoň nerozhodný výsledek. Děvčata si zaslouží pochvalu za bojovnost a herní nasazení. O osudě střetnutí se rozhodovalo v obraně, když se nám nepodařilo neutralizovat spojkovou řadu soupeře, která je kvalitní a hned po obrátce trestal naše chyby. I v závěru to bylo vícekrát o vyrovnání, ale soupeř byl nakonec spokojenější. Jdeme však dál," vyjádřil se trenér Chemiček Michal Lukačín.

Teď už čeká na Severočešky příjemnější další víkend. Nebudou se trmácet na daleké Slovensko, ale poprvé v nové sezoně se představí domácím fanouškům. Pod Hněvín dorazí družstvo Zlína.