Boxeři severočeského výběru bojovali na přátelském utkání v německém Westewitzu. Ve výběru jsou i rohovníci z mosteckého Box klubu.

Výsledky severočeského výběru:

Ve váze do 34 kilogramů Artur Sachbazjan porazil na body domácího Dohiera. Ve váze do 45 kilogramů Daniel Czigan zvítězil na body nad německým Kunzem. Váhu do 52 kilogramů ovládli borci domácího BK Dobeln, když Haderim porazil Davida Čureju.

Váha do 57 kilogramů už ale patřila opět borcům severočeského výběru. Erik Agateljan převálcoval na body Kocha. Ve váze do 57 kilogramů vyhrál Masorčič nad Trappem. Váhu do 64 kilogramů ovládl Dobeln, když Schmidt porazil Davida Hovhasnisjana.

Úspěšní byli němečtí boxeři i ve váze do 69 kilogramů, když Thalman složil Filipiho a Behrendt zase Myslivce. Váhu do 70 kilogramů ovládl výhrou na body Radek Dvořák.

Z mosteckých boxerů se v německém ringu představili tři zástupci.

„Ve váze do 54 kilogramů náš Daniel Baže technicky a s přehledem zvítězil na body nad Rischem,“ řekl kouč severočeských boxerů a mosteckého klubu Jaroslav Horák, který borce vedl s asistenty Jaroslavem Balínem a Václavem Bielikem.

Ve váze do 60 kilogramů pak mostecký Dominik Bartoš boxoval nerozhodně s Beksaltanovem. Ve váze do 91 kilogramů pak talentovaný Karel Krajník boxoval vyrovnaně s Finkem. „To je několikanásobný mistr Německa. Tímto zápasem ukončil kariéru v amatérském ringu a přechází do profiboxu,“ přidal postřeh trenér Jaroslav Horák.