„Sedmičky nám teď fakt nejdou. Určitě na tom musíme zapracovat. Máme v tom momentálně problém,“ sám vidí trenér Peter Dávid.

Brankářka Veselí Simona Lekešová zlikvidovala Mostu hned první tři sedmimetrové hody, které šly přímo na bránu. Simoně Szarkové v minulém zápase dokonce při nápřahu vypadl míč z ruky. „Je pravda, že v poslední době nám až tak moc nejdou, ale nějak bych to nedramatizovala. Někdy to jde, někdy ne. Možná bysme tomu akorát měli věnovat větší pozornost,“ říká blonďatá kanonýrka Szarková, jinak hrdinka zápasu s Veselím, ke kterému se ještě krátce vrátila.

„V prvním poločase se nám v útoku hodně nedařilo. Ani nevím k čemu bych přirovnala druhý poločas, ale přišlo mi, že Veselí mělo dost nekompaktní obranu a tak to někdo musel vzít na sebe,“ popisuje, jak několikrát rychle prosvištěla defenzivní řadou Moravanek jako nůž máslem. Most slavil 30:24.

Už ve středu 8. listopadu čeká na Anděly, lídra soutěže, další zápas a půjde o TOP souboj. Mostečanky se totiž v předehrávce představí v Michalovcích.