Baníkovci nastoupili v kategoriích přípravka, školní mládež, kadeti a junioři. „Ve všech čtyřech věkových kategoriích máme mistry ČR, reprezentanty, účastníky mistrovství Evropy a světa," poukázal trenér BK Baník Most Jaroslav Balín, který vyzdvihl tři svěřence – Mráze, Bobka a Chludila. „Představili v nadprůměrných zápasech a všichni svá utkání vyhráli," těšilo Balína.

Výsledky Mostu (na prvním místě vždy boxer Baníku):

Váha do 36 kg: Černý A. – Pták: Mostecký borec byl o něco málo zkušenější, ale po dobrém výkonu nakonec padl na body.

Váha do 46 kg: Kotlář T. – Daníček: Oba boxeři se dobře znají z jiných soutěží a mají mezi sebou hodně odboxováno se střídavými úspěchy. V tomto duelu Mostečan prohrál na body.

Váha do 48 kg: Mráz – Milenko: Mostečan předvedl jeden ze svých výborných výkonů a jasně vyhrál na body.

Váha do 52 kg: Černý M. – Duna: Černého soupeř byl ve velmi dobré a jasně vyhrál na body, i když nic nedostal zadarmo.

Váha do 54 kg: Aubrecht – Čonka: Oba jsou mistry ČR a mají mezi sebou hodně sparingů. Samotné utkání se vedlo v duchu velkého boje a nakonec vyhrál na body Čonka.

Váha do 60 kg: Bobek – Vlček: Další bitva dvou mistrů ČR a reprezentantů. „V tomto duchu bylo utkání vedeno a oba předváděli box, jak má být. Nakonec se štěstí přiklonilo na stranu našeho Filipa," popsal trenér Jaroslav Balín.

Váha do 69 kg: Chludil – Novák: Mostecký Chludil boxuje poslední měsíce v parádní formě. „Šlo o vůbec nejlepší utkání odpoledne, jak po stránce technické, taktické, tak i fyzické. Nás borec měl co vracet, protože na turnaji v Plzni ho Novák porazil. Teď to bylo nakonec a slavil Chludil 2:1," popsal Balín.

Pro mostecké Tomáše Baža a Nikolase Gábora neměli v Ústí soupeře. Oba tak vyhráli bez boje. „Ale pro mě to není vítězství. V celku se dá říct, že naši mladí boxeři reprezentují svůj klub a město Most velmi dobře, jak zahraničí, tak na domácí půdě. Děkujeme za podporu," uzavřel trenér.