V sobotu proti sobě nastoupily v Písku dva neporažené celky hrající ve skupině o 5. - 8. místo play-out. Do 12. minuty byl stav vyrovnaný 5:5.
V dalších minutách začal Most zapomínat na obranu, a tak dostaly jedinečnou příležitost domácí hráčky střelkyně Luzumová a pivotmanka Stellnerová a o několik minut později to už bylo 9:5.

Tým Černých andělů se pomalu začal vytrácet z palubovky. Poločas 16:11.

Do začátku druhé půle vlétli lépe andělé z Mostu a začali mohutně dotahovat svého soupeře. Po deseti minutách bylo skóre 17:16, ale to bylo ze stany Baníku vše.

Hana Martinková, která výborně střílela na vše nestačila a lepší domácí celek z Písku využíval všechny své spojky, které úspěšně odstřelovaly mosteckou bránu ze všech pozic. Most tak odjel domů s porážkou 33:25 a znovu neporušil nepříznivou tradici, že z venku body nevozí.