Celé akce se zúčastnili žáci a žákyně Sportovní školy v Litvínově, ZŠ Jana Arbesa a 16. základní školy v Mostě. Do připravených disciplín se zapojilo 45 žáků od druhého do pátého ročníku základních škol. Všichni plnili soutěže zručnosti , zahráli si a vyzkoušeli atmosféru prvního pingpongového turnaje. Radost na tvářích všech při vyhodnocování utvrdila pořadatele, že celá akce splnila svůj účel.
Výsledky jednotlivých soutěží:
Přenášení míčků – 1. místo Tomáš Kulhák (0,43,39) Sportovní škola Litvínov, 2. místo Krupička Dušan 16. ZŠ Most, 3. místo Dominik Nerad ZŠ J. Arbesa.
Skok z místa – 1. místo Veronika Srpová (190) ZŠ J. Arbesa, 2. místo T. Kulhák, D. Holanda sportovka Litvínov, Břečka M. 16. ZŠ Most a D. Nerad ZŠ J. Arbesa (170) o třetí místo se podělili Bobelová, Slabý, Reichel, Dolejší, Student, Lutz, Dvořák, Krupička a Havelka výkonem 160cm.
Hod na cíl – 1. místo David Kováč ZŠ J. Arbesa, 2. místo Veronika Srpová a 3. místo Libor Bidmon 16. ZŠ Most.
Vějířový běh zvládli nejlépe : Kristián Reichel (17,41), 2. místo Patrik Voříšek a na třetím místě se umístil Michal Šťastný, všichni ze Sportovní školy v Litvínově.
Turnaj chlapců čtvrtých a nižších tříd patřil Patriku Voříškovi, sportovka Litvínov, druhé místo obsadil Tomáš Průša, sportovka Litvínov, 3. místo Kristián Reichel, sportovka Litvínov.
V turnaji chlapců pátých ročníků zvítězil David Kováč ze ZŠ J. Arbesa před Michalem Šťastným – sportovka Litvínov. Třetí příčku obsadil David Holenda – sportovka Litvínov.
Soutěž dívek bez rozdílu věku vyhrála Veronika Srpová – ZŠ J. Arbesa , na druhém místě se umístila Kateřina Lobo – sportovka Litvínov a bronz získala Kateřina Bobelová ze ZŠ J. Arbesa .
Velké poděkování patří za uspořádání celé akce DDM v Mostě včetně poskytnutí drobných odměn a také firmě GMS Most, která také přispěla sladkými cenami pro vítěze. Rovněž poděkování všem zúčastněným školám za aktivní přístup k celému sportovnímu dopoledni a ZŠ Janov za umožnění pořadatelské služby.